Registruokitės nemokamai jau šiandien ir pradėkite savo meilės istoriją
NORIU GAUTI SU MANIMI SUDERINAMŲ NARIŲ SĄRAŠĄ!

12 Comments

 1. b

  Idomu,.. Isties, keliatas apibudinimu tikrai tikri, o del kitu, dar neyteko susidurti, taciau, gal dar teks..
  Aciu uz straipsniuka(;;

 2. Liucija

  Man labiausia tinka eros meilė,o dėl kitų abejoju,juk būna visokių išsireiškimų,jie gali paprasčiausiai sutapti neatitinkant apibūdinimų,na manau patiems yra geriausia nuspręsti kas mums tinka,o kas ne.Visiems linkiu sėkmės ir gerų apsisprendimų

 3. Emporija

  Man reikia Eroso- jausmingai mylincio vyro! Vienintelis sitas vyru tipas yra normalus. Tik kur ji rasti, ta savo Erosa??? Nebent svajonese…

 4. Arūnas

  sveikos mielosios,
  žinoma jūs visos norite eroso…:). Bet gi supraskit pagaliau – čia tik straipsnis, kuriame nubrėžtos pagrindinės gairės…. iš tiesų gyvenime vyrai yra visų šių dalykų mišrainė su didesniu kiekiu vieno ar kelių ingridientų….:)
  Kitas dalykas – mielosios šis straipsnis tinka taip pat ir jums…:) Svarbiausiai yra tai ar sugebade ir jus būti geros savo vyrui ar tik naudojatės jo teikiama gerove… Dažniau užduokit klausimą sau – „ar aš tikrai jam esu tokia gera kaip jis man?“ geros dienos…:)

 5. as pats

  Paneles… Erosu tikrai yra! As pats toks esu.. Tik tiek, kad retenybe.. mane sis straipsnis kiek baugina, kokia vis delto apgailetina musu gimine ;/ Bet as savaja labai myliu.

 6. Pukis

  Nezinau man ir EROS , bet wa surask tu man sitam sviete padoria, nemeluojancia kas antram zodi, ir netrokstancios arba pinigu arba tik sexo mergina.

 7. Besiblaskanti

  jo…mano irgi manija.tik po daugiau nei metu emiau pastebeti toki patologini jo elgesi, bet jau esu prisirisusi, daugiausiai nostalgija graziai pradziai ir jo pazadams, kad viskas bus kitaip..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *