Kaip išsirinkti vieną iš dviejų?

Į šį klausimą galima atsakyti tiesiog taip: „Susirask trečią“, „Bėgant laikui suprasi, kuris yra geriausias“, „Nei su vienu iš jų nebūsi laiminga“.

Tačiau iš tiesų, klausimas yra rimtas. Jei tau dėmesį rodo du šaunūs vaikinai ir niekaip negali apsispręsti, kuris iš jų geriausias, pasitelk į pagalbą „matematiką“.

Kokia ta matematika?

Paimk švarų popieriaus lapą ir padalink jį į keturias dalis. Lapo viršuje, kairėje pusėje surašyk visus vaikino Nr.1 pliusus, o lapo apačioje – minusus. Atitinkamai dešinėje lapo pusėje surašyk vaikino Nr. 2 pliusus ir minusus. Šiam darbui tau prireiks ne mažiau kaip vienos valandos. Geriausia, jei sąrašą darytum visą dieną.

Iš pradžių lapą greitai užpildysi ir atrodys, jog tavo fantazija baigėsi, nebeturi, ką daugiau rašyti. Tačiau neskubėk! Būtent dabar pradėsi atsiminti tuos dalykus, apie kuriuos žinojai, tačiau į kuriuos kažkodėl nekreipei dėmesio.

Sudarant sąrašą svarbu įvertinti, kiek kiekvienas vaikinas iš tiesų tau patinka (pavyzdžiui, vienam skiri 6, o kitam – 9 balus), koks jų išsilavinimas, karjeros planai, požiūris į vaikus, kaip jie vertina neištikimybę, ar moka buities darbus, kokių blogų įpročių turi, iš kokios šeimos yra kilę, ar tęsi savo pažadus, kaip sugeba rūpintis tavimi, kuris labiau tave myli ir mažiau meluoja, kuris atsimena tavo gimtadienį ir jūsų pažinties dieną ir pan.

Atlikusi šį darbą, galėsi objektyviau įvertinti abu pretendentus į vyrus. Labiausiai atkreipk dėmesį į tai, koke yra jūsų santykiai. Juk jo karjera ir išsilavinimas yra niekas, palyginus su tuo, kiek jis tave myli ir kaip rūpinasi.

Kai sąrašas sudarytas, suskaičiuok visus pliusus ir minusus. Ar sudėk balus. Aritmetika paprasta. Svarbiausia – objektyvus įvertinimas.

Provokuok

Jei to neužtenka, kad labiau pažintum vaikinus, sukurk provokuojančias situacijas, kurios išvestų juos iš pusiausvyros ir įvertink, kuris iš jų yra tikras vyras. Parodyk save iš blogiausios pusės (net jei visa tai ir nėra tiesa), išsiaiškink, kuris iš jų yra pasirengęs kentėti iki galo, kad tik būtų su tavimi. Gali būti, jog kuris nors iš jų pasitrauks, pats įvertinęs visus tavo pliusus ir minusus.

Kokias situacijas galimas sugalvoti?

Draugų kompanijoje apsimesk, jog padauginai alkoholio, vaidink, kad vos pastovi ant kojų. Vaidindama girtą galėsi blaiviomis akimis įvertinti, kaip jis rūpintųsi tavimi.

Taip pat gali supažindinti pretendentą į vyrus su savo nauja „drauge“. Žinoma, tai bus tiesiog slaptą užduotį turinti agentė, kuri informuos tave. Gal tavo būsimasis negalėjo atitraukti nuo jos akių, flirtavo, o galbūt paprašė telefono?

Atmink, visos priemonės geros siekiant išsirinkti draugą visam gyvenimui.

Jis rūpinasi tavimi, net ir tuomet, kai esi pernelyg išgėrusi, o į „agentą“ nekreipia jokio dėmesio? Atskleisk jam apie save „baisią paslaptį“ (tačiau tik tuo atveju, jei negyveni mažame miestelyje). Galbūt sergi kažkokia liga ar pan?

Tai bus paskutinis lašas.

Išbandymai baigti, pagaliau radai patikimą vaikiną, kuris bus tikras draugas. Žinoma, pats faktas, jog tau reikėjo rinktis vieną iš dviejų, rodo, jog pati nei vieno iš tiesų nemyli. Tačiau tau pasisekė, nes radai tą, kuris myli tave.