Meile, pagarba ir supratimu grįsti ilgalaikiai santykiai neabejotinai yra vienas iš nedaugelio tikrai svarbių dalykų gyvenime…

Mūsų tikslas – kuo daugiau sėkmingus darnius santykius užmezgusių porų.

DarniPora.lt yra unikali pažinčių svetainė, nes prisiregistravę nariai turi galimybę užpildyti psichologų sudarytą testą, kuris atskleidžia tikrąjį žmogaus charakterį bei poreikius. Pagal šio testo rezultatus sistema atrenka Jums labiausiai tinkančius partnerius.

DarniPora.lt pažinčių svetainės principas pagrįstas narių charakterių, seksualinio ir vertybių suderinamumo matavimu, todėl čia galite įvertinti Jums patikusius narius daug objektyviau negu kitose pažinčių svetainėse. To rezultatas – sėkmingos pažintys. Mūsų naudojami poros suderinamumo vertinimo testai yra vieninteliai Lietuvoje ir vieni pažangiausių pasaulyje.

Tau reikia užsiregistruoti svetainėje DarniPora.lt, jei:

  • Pavargai nuo vienatvės. (Taip, vienatvė tikrai vargina, mes tai suprantame, todėl tikrai stengiamės tobulėti tam, kad rezultatai būtų patys geriausi).
  • Negali suprasti, kodėl vis pasirenki „ne tuos“ partnerius. ( Mūsų sistema padės atrinkti TAU ASMENIŠKAI tinkamus partnerius, tad negaiši laiko bendraudamas su tais, su kuriais tavo požiūris į gyvenimą visiškai skiriasi!)
  • Pažinčių svetainėje tikiesi rasti tik realius narius. (Mūsų sistemoje nepageidaujamos anketos be nuotraukų, netikros nuotraukos operatyviai šalinamos, o bendrauti neribotai gali tik auksiniai nariai. Simbolinį mokestį taikome ne tik todėl, kad svetainės kūrimas ir tobulinimas reikalauja materialinių resursų, tačiau tai taip pat padeda atrinkti narius, kurie yra rimtai nusiteikę ir iš tiesų ieško rimtų įsipareigojimų)
  • Jei nežinai, nuo ko pradėti pažintį ir ką turėtum parašyti patikusiems nariams, kai užsiregistruosi pažinčių svetainėje. (Šiam reikalui esame sukūrę „Pažinties vedlį“, kuris padės užmegzti pokalbį ir pasufleruos, kaip užkalbinti patikusį narį!)
  • Tu esi perspektyvus, subrendęs ir smalsus žmogus, todėl neturi nei laiko, nei noro vaikščioti į naktinius klubus. Juk supranti, kad ten tikrai nerasi rimtiems santykiams subrendusio partnerio. (O mūsų svetainėje yra daugiau nei 100 tūkstančių narių, svajojančių sukurti ilgalaikę partnerystę! Per minutę galėsi peržiūrėti dešimtis anketų!)