Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Čia pateikti pažinčių svetainės “Darni pora” narių dažniausiai užduoti klausimai, susiję su svetainės veikimu. Po kiekvienu klausimu rasite atsakymą ar patarimą, kaip elgtis susidūrus su problema. Prieš rašant mums rekomenduojame peržiūrėti šiuos patarimus – galbūt Jums rūpimas klausimas čia yra atsakytas. Jeigu atsakymo vis dėlto nerastumėte, iškart susisiekite su mumis:

El. paštu: info@darnipora.lt

Bendri klausimai

Kas yra DarniPora.lt?

DarniPora.lt – tai pažinčių svetainė, skirta visiem tiems, kurie ieško rimtų santykių. Ši pažinčių svetainė yra unikali, nes prisiregistravę nariai turi galimybę užpildyti psichologų sudarytą testą, kuris atskleidžia tikrąjį žmogaus charakterį bei poreikius. Pagal šio testo rezultatus sistema atrenka Jums labiausiai tinkančius partnerius.

Ar DarniPora.lt paslaugos kainuoja?

Svetainėje DarniPora.lt galime Jums pasiūlyti trijų tipų narystę – Paprastą, Auksinę ir Premium. Registracija bei Paprasta narystė yra nemokama ir skirta tiems, kurie nori susipažinti su svetainės teikiamomis paslaugomis. Auksinė ir Premiums narystės yra mokamos ir suteikia tam tikrų privilegijų. Pavyzdžiui, galimybę neribotai rašyti laiškus kitiems nariams. Daugiau apie Paprastos ir Auksinės narystės skirtumus ieškokite skiltyje “Narystė”.

Kodėl DarniPora.lt apmokestina papildomas paslaugas?

DarniPora.lt svetainė stengiasi suburti vienišus žmones, kurie ieško tik rimtų pažinčių. Tikimės, kad simbolinis mokestis už narystę neatbaidys tų, kurie ieško partnerio ilgalaikiams santykiams. Nereikia pamiršti ir to, kad svetainės kūrimas ir tobulinimas reikalauja materialinių resursų. Tam, kad Jūs kasdien galėtumėte susipažinti su tūkstančiais vienišių iš visos Lietuvos ir ne tik, turi dirbti profesionali psichologų, pažinčių specialistų ir programuotojų komanda. Be to, mes nuolat investuojame į naujas technologijas ir stengiamės tobulinti savo paslaugas, kad Jums būtų kuo paprasčiau naudotis svetaine, o rezultatai džiugintų kuo daugiau narių.

Mano nuotraukos buvo pašalintos. Kodėl?

Neatitinkančios reikalavimų nuotraukos yra šalinamos be išankstinio įspėjimo. Pavyzdžiui, svetainės DarniPora.lt taisyklės numato, kad pirmoje nuotraukoje turi matytis nario veidas, todėl nuotraukos ir paveikslėliai su gamtos vaizdais yra trinami. Taip pat draudžiama viešinti erotinio pobūdžio nuotraukas ar tokias, kurių autorinės teisės yra saugomos. Visus reikalavimus nuotraukoms galite rasti čia

Kodėl kiti nariai viešina nuotraukas, kurios pažeidžia svetainės taisykles, ir jos nėra ištrinamos?

Svetainėje DarniPora.lt yra apie 100 000 narių. Daugelis jų turi bent vieną nuotrauką, o kai kurie ir daugiau. Dėl tokio didelio kiekio mes ne visada spėjame patikrinti visas nuotraukas. Tačiau jei pastebėjote, kad kiti nariai pažeidinėja svetainės taisykles, labai prašome mums apie tai pranešti pasinaudojant funkcija “Pažeidėjas” arba el. paštu info@darnipora.lt.

Mano profilis buvo užblokuotas. Kodėl?

Pažeidus svetainės DarniPora.lt taisykles, anketa yra blokuojam be išankstinio įspėjimo. Jūsų anketa gali būti užblokuota, jei anketoje viešinote netikras nuotraukas, viešai pateikėte asmeninius duomenis (elektroninio pašto adresą ar telefono numerį), siuntinėjote reklamą ar kitaip pažeidėte svetainės taisykles.

Ar galiu naudotis portalu ne tik kompiuteryje? Kaip?

Svetaine DarniPora.lt galite naudotis ir mobiliuoju telefonu. Prie mobiliosios svetainės versijos galite prisijungti adresu m.darnipora.lt.

Registracija

Kaip užsiregistruoti svetainėje DarniPora.lt?

Užsiregistruoti svetainėje DarniPora.lt labai paprasta. Užpildykite naujiems nariams skirtą registracijos formą ir spauskite “Sukurti anketą”. Sistema paprašys Jūsų užpildyti skiltį “Informacija apie mane”. Atsakykite į pateiktus klausimus ir spauskite “Tęsti registracija”. Kai atsakysite į visus klausimus, pateksite į savo profilį ir matysite kitus narius.

Kas yra Suderinamumo testas?

Suderinamumo testas buvo sukurtas psichologų tam, kad padėtų greičiau ir paprasčiau atrinkti vienas kitam tinkančius partnerius. Atlikę suderinamumo testą galėsite matyti bendrą, seksualinį, vertybių ir charakterių suderinamumą su bet kuriuo DarniPora.lt nariu, kuris yra atlikęs testą.

Kodėl matau nulius ten, kur turėtų būti suderinamumo procentai?

Kai paspaudžiate nuorodą “Kaip mano anketą mato kiti”, ten, kur turėtų būti suderinamumo procentai, matote nulius. Taip yra todėl, kad negalite būti suderinami arba nesuderinami su savimi. Jei matote nulius atidarę kito nario anketą, pasitikrinkite, ar tikrai esate atlikę suderinamumo testą. Jei visgi esate jį atlikę, greičiausiai testo yra neatlikęs tas narys, kurio anketą peržiūrite.

Kaip veikia suderinamumo testas?

Pagal Jūsų atlikto testo rezultatus sistema reguliariai Jums siūlo suderinamus narius, su kuriais galbūt norėsite užmegzti pažintį. Beje, Jūsų atsakymų į Suderinamumo testo klausimus kiti nariai nemato.

Kodėl sistema nesiūlo suderinamų narių?

Sistema pirmuosius suderinamus narius pradeda siūlyti per 24 valandas nuo suderinamumo testo užpildymo. Jei šis laikotarpis jau praėjo, skiltyje “Mano testai” patikrinkite, ar tikrai baigėte pildyti suderinamumo testą.

Nepavyksta užsiregistruoti, kodėl?

Registracija gali būti nesėkminga dėl daugelio priežasčių. Jei bandymas sukurti anketą yra nesėkmingas, sistema raudonu šriftu pateikia priežastį, kodėl nepavyksta užsiregistruoti. Pavyzdžiui, jei registruojate neegzistuojantį elektroninį paštą ar užpildote ne visus laukelius. Pašalinkite nurodytas priežastis ir bandykite dar kartą. Jei vis tiek nepavyksta sukurti anketos, kreipkitės el. paštu info@darnipora.lt – mūsų administratoriai Jums padės.

Noriu išsiregistruoti iš portalo, kaip tai padaryti?

Jei norite ištrinti anketą, spauskite nuorodą “Išsiregistruoti” ir vykdykite pateiktus nurodymus.

Prisijungimas

Kaip galiu prisijungti prie sistemos?

Jei jau turite sukūrę anketą svetainėje DarniPora.lt, skiltyje “Registruotiems nariams” įveskite prisijungimo duomenis (el. paštą ir slaptažodį) ir spauskite “Prisijungti”.

Negaliu prisijungti prie svetainės, ką man daryti?

Patikrinkite, ar tikrai suvedate teisingus duomenis. Atkreipkite dėmesį į didžiąsias ir mažąsias raides, lietuviškus simbolius, skaičius – viskas turi būti suvesta tiksliai. Jei visus duomenis suvedate teisingai, bet vis tiek negalite prisijungti, kreipkitės į svetainės administraciją.

Pamiršau el. paštą, kurį registravau anketoje. Ką daryti?

Kreipkitės į svetainės administraciją. Administratorė paprašys Jūsų atsakyti į tam tikrus kontrolinius klausimus, kurie padės rasti Jūsų anketą, ir Jūsų prisijungimo duomenys bus išsiųsti šiuo el. paštu.

Pamiršau slaptažodį. Ką daryti?

Jei pamiršote prisijungimo slaptažodį, spauskite nuorodą “Pamiršau slaptažodį”, pateiktame laukelyje įveskite el. pašto adresą, kurį registravote anketoje, ir Jūsų prisijungimo duomenys bus atsiųsti į Jūsų el. paštą.

Paieška

Kas yra “Paieška” ir kaip ja naudotis?

Tai funkcija, kuri padeda greičiau rasti narius, kurie galėtų Jus sudominti. Kad Jums būtų patogiau, svetainėje yra greita ir detalioji paieška. Naudodamiesi funkcija “Greita paieška” pasirinkite pageidaujamus kriterijus ir spauskite “Filtruoti”. Sistema pateiks visus svetainėje užsiregistravusius narius, kurie atitinka nurodytus kriterijus.

Kaip naudotis detaliąja paieška?

Spauskite kairėje pusėje esančią nuorodą “Paieška” ir “Išplėsta paieška”. Nurodykite pageidaujamus kriterijus ir spauskite “Ieškoti”.

Paieška neduoda rezultatų, kodėl?

Jei nė vienas svetainės narys neatitinka Jūsų pasirinktų kriterijų, sistema rašo, kad “Rezultatų nerasta”.

Bendravimas

Noriu parašyti man patikusiam nariui, kaip tai padaryti?

Bendrauti svetainėje DarniPora.lt labai paprasta. Tiesiog atsidarykite patikusio nario anketą, rašykite laišką langelyje šalia nuotraukos ir spauskite „Siųsti“.

Negaliu parašyti man patikusiam žmogui. Kodėl?

Svetainėje savo nariams galime pasiūlyti trijų tipų narystę – Paprastą, Auksinę ir Premium. Jei esate Paprastas narys, turite apribotas galimybes rašyti laiškus, todėl sistema gali pasiūlyti įsigyti Auksinę arba Premium narystes. Paprasti nariai gali atrašyti Auksiniams nariams, tačiau negali parašyti pirmi. Paprasti nariai gali pirmi parašyti Premium nariams.

Man rašo užsienietis. Kaip turėčiau elgtis?

Rekomenduojame neskubėti atskleisti jokių asmeninių duomenų, kol neįsitikinate, kad bendraujate su sąžiningu ir padoriu žmogumi. Jei įtariate, kad anketa yra netikra, praneškite apie ją administracijai. Tai galite padaryti labai paprastai – atsidarykite nario anketą, spauskite “Pažeidėjas” ir “Siųsti pranešimą”.

Narys elgiasi nekorektiškai, ką man daryti?

Jei narys įžeidinėja ar elgiasi nekorektiškai, praneškite apie jį pasinaudoję funkcija “Pažeidėjas”. Jei norite, kad narys negalėtų Jums rašyti laiškų, spauskite “Pažeidėjas” ir “Blokuoti”.

Pažinties vedlys

Kas yra Pažinties vedlys?

Pažinties vedlys buvo sukurtas siekiant palengvinti naujos pažinties pradžią. Jei nežinote, ko paklausti jums patinkančio nario, pasinaudokite šia funkcija. Pasirinkę iš mūsų pateiktų klausimų galėsite juos užduoti sudominusiam nariui. Kai apsikeisite klausimais, bus drąsiau pradėti bendravimą.

Kaip veikia Pažinties vedlys?

Atidarykite patikusio nario anketą ir spauskite nuorodą “Pažinties vedlys”. Pasirinkite 4-6 iš pateiktų klausimų ir nusiųskite juos patikusiam nariui. Jei narys Jumis susidomės, atsiųs Jums atsakymus ir savo klausimus. Vėliau galėsite pereiti prie susirašinėjimo laiškais.

Profilis

Kas yra vartotojo profilis?

Vartotojo profilis – tai nario erdvė, kurioje jis gali koreguoti savo anketos duomenis, matyti kitus narius ir su jais bendrauti.

Kaip galiu pasikeisti profilio informaciją?

Jūs bet kada galite koreguoti savo anketos duomenis. Puslapio viršuje spauskite ant savo nuotraukos arba vardo. Tuomet skiltyje “Mano duomenys” pakeiskite pageidaujamus duomenis, eilutėje “Pakartoti slaptažodį” įveskite anketos slaptažodį ir puslapio apačioje spauskite “Keisti duomenis”.

Kaip įkelti nuotrauką?

Spauskite nuorodą “Mano nuotraukos”, tada spauskite „Įkelk dagiau nuotraukų“ ir pasirinkite nuotrauką iš savo kompiuterio. Jei nuotrauka atitinka visus kriterijus, ji bus pridėta prie Jūsų anketos.

Ar DarniPora.lt gali įkelti nuotraukas už mane?

Jei Jums nepavyksta įkelti nuotraukų, jas galite atsiųsti el.paštu info@darnipora.lt, ir mes jas mielai pridėsime prie Jūsų anketos. Atsiųsti nuotraukas būtina iš to el. pašto, kurį registravote savo anketoje.

Ar galiu savo nuotraukas rodyti tik pasirinktiems nariams?

Mūsų svarbiausias tikslas – padėti rasti antrąją pusę kuo daugiau žmonių. Pastebėjome, kad anketos su nuotraukomis sulaukia kur kas daugiau dėmesio ir tokiems nariams pavyksta greičiau užmegzti santykius.

Taip pat manome, kad rimtų įsipareigojimų ieškantys žmonės neturi ko slėpti.
Todėl svetainėje DarniPora.lt nėra galimybės slėpti nuotraukų ir rodyti jas tik pasirinktiems nariams.

Ar būtina įsikelti nuotrauką?

Ne, nuotrauka įsikelti nėra privaloma, tačiau Jūsų anketa tikrai nesulauks tiek dėmesio, peržiūrų ir žinučių, kiek sulaukia žmonės, su nuotraukomis anketose.

Noriu panaikinti profilį, kaip tai padaryti?

Jei norite ištrinti savo profilį, spauskite nuorodą “Išsiregistruoti” ir vykdykite pateiktus nurodymus.

Dovanėlės

Kas yra dovanėlės?

Jei kuris nors narys Jus sudomino, galite jam padovanoti virtualią dovanėlę. Atsidarykite patikusio nario anketą ir spauskite “Padovanok dovaną”. Išsirinkę norimą dovanėlę galėsite prie jos parašyti žinutę.

Kiek kainuoja nusiųsti dovanėlę?

Dešimt dovanėlių kainuoja penkis eurus.

Išrinktieji

Kas yra “Išrinktieji”?

Išrinktieji – tai nariai, kurie Jus sudomino. Jei radote anketą, kuri Jus sudomino, tačiau nenorite tuojau pat šiam nariui parašyti, galite jį pridėti prie “Išrinktųjų” sąrašo ir, kai tik norėsite jam parašyti, galėsite greitai rasti patikusio nario anketą šiame sąraše.

Kaip pridėti žmogų prie “Išrinktųjų” sąrašo?

Atsidarykite nario anketą ir paspauskite geltoną žvaigždutę, esančią šalia nuotraukos.

Kaip ištrinti žmogų iš “Išrinktųjų” sąrašo?

Spauskite nuorodą “Išrinktieji”, atsidarykite nario, kurį norite ištrinti iš šio sąrašo, anketą, ir paspauskite geltoną žvaigždutę, esančią šalia nuotraukos.

Žaidimas

Kaip dalyvauti DarniPora.lt žaidime?

Spauskite kairėje pusėje esančią nuorodą “Žaidimas” ir galėsite dalyvauti DarniPora.lt žaidime! Jei narys Jums patiko, prie jo nuotraukos spauskite “Taip”. Kitu atveju spauskite “Kitas”. Žemiau galite matyti narius, kurie nori su Jumis susitikti, ir tuos, su kuriais norėtumėte susitikti Jūs.

Matau daug spynelių, kaip matyti žmones, kurie nori su manimi susitikti?

Paspauskite ant spynelės ir anketa bus atrakinta. Kiekvieną pirmadienį nemokamai galite atrakinti po vieną anketą. Daugiau anketų galite atrakinti už papildomą mokestį.

Mokėjimai

Kaip užsisakyti Auksinę arba Premium narystes?

Jei norite įsigyti Auksinę arba Premium narystę svetainėje DarniPora.lt, eikite į skiltį “Narystė” ir spauskite “Įsigyti” ties tuo laikotarpiu, kuriam pageidaujate įsigyti narystę. Pasirinkite mokėjimo būdą ir vykdykite tolimesnius nurodymus.

Kokiais būdais galiu apmokėti už paslaugas?

Už paslaugas galite apmokėti visais svetainėje pateiktais būdais: debetine kortele per elektroninę bankininkystę, kreditine kortele per Stripe.com sistemą, taip pat parduotuvėse “Maxima”, “Lietuvos spaudos” kioskuose, Perlo terminaluose.

Kaip nutraukti narystės prenumeratą?

Narystės prenumeratą galite nutraukti “Narystės” puslapyje paspaudę ant nuorodos “Stabdyti prenumeratą”. Jei šios nuorodos puslapyje nėra, vadinasi Jūsų prenumerata pratęsta nebus.

Kodėl man yra nuskaitomi pinigai kas mėnesį?

Mokant sms žinute arba kreditine kortele per Stripe.com, Jūs užsisakote Auksinės arba Premium narystės prenumeratą. Tai reiškia, kad narystė prasitęsia automatiškai tol, kol jos nenutraukiate.

Gyvenu užsienyje, kaip galiu apmokėti už paslaugas?

Gyvenantiems užsienyje siūlome mokėti kreditine kortele.