Atsargiai – netikę vyrai!

Mes, moterys, vis liejame ašaras, nuvivylusios vyrais ir santykiais. Savo gražiausius jausmus bei lūkesčius neretai paaukojame mūsų nevertiems liurbiams. Kas gi nutinka tuomet? Mums gali trūkti kantrybė, galime nuleisti rankas – tapti lesbietėmis arba feministėmis loans-cash.net. Arba surūšiuoti visus pavojingus egzempliorius į kategorijas ir perspėti mažiau patyrusias likimo seseris… Taigi šiandien siūlau Jums susipažinti su vyrų, nevertų mūsų laiko, tipais pagal Beatrice Poschenrieder. Kviečiu komentuoti, diskutuoti, sąrašą išplėsti ir papildyti.

Šykštuolis. Kaip jį atpažinti? Egoistas. Šykšti ne tik pinigų, bet ir jautrumo, paramos, dėmesio. Jau per pirmą pasimatymą stengiasi neišlaidauti, į svečius ateina be gėlių ir vyno. Svajoja vesti turtingą moterį. Į tokio vyro pinkles rizikuoja pakliūti didelio meilės alkio kankinamos ir savimi abejojančios moterys.

Savimyla. Vėlgi skiriamasis bruožas egoizmas. Dar pasitikinti veido išraiška, polinkis į karjerizmą. Pasimatymo metu daug kalba, žinoma, apie save. Negaišta laiko sekso reikaluose. Primesdamas savo dominavimą, statusą, materialinę padėtį valdo santykius ir moterį, kuri ilgainiui netenka individualumo.

Pseudomaištininkas. Nebrandus ir chaotiškas, grubus ir priešiškas. Nekenčia gerų manierų ir visko, kas “prisitaikėliška”. Tačiau patrauklus savo sportiškumu bei judrumu. Amžinas studentas, mokantis džiaugtis gyvenimu. Nuomojasi butą (gal tiksliau kiaulidę…) su draugais. Traukia protingas ir motiniškas moteris.

Mamytės sūnelis. Švelnus ramus džentelmenas. Susikaustęs lovoje. Nelieka nakvoti, nes mama jaudinsis… Mano, kad jo mama gamina skaniausiai. Jei su ja negyvena, tai bent skambina kasdien. Rūbus jam taip pat perka mama. Palieka merginą, jei motina mano, kad ji sūneliui ne pora… (daugiau apie mamytės sūnelius)

Kovotojas už laisvę. Bijo pernelyg didelio artumo ir įsipareigojimų. Meilės reikaluose linkęs į blaškymąsi, tačiau lovoje nuostabus. Pradėjus draugauti santykiai būna tobuli, tačiau ilgainiui jo “nežinau”, “galbūt” kalbant apie ateitį apkarsta… Su juo niekada nežinai, kada bus ir ar iš viso bus kitas pasimatymas.

Neurotikas. Narcizas, kuris stengiasi viską kontroliuoti. Atsargus perfekcionistas, apsėstas baimių. Bet atrodo gerai, nes daug sportuoja ir sveikai maitinasi… Ir, deja, visąlaik kritikuoja savo nepakankamai tobulą draugę.

Niurgzlys. Tikras bjaurybė: liurbis, chamas, cholerikas. Mėgsta bambėti ir mekenti. Pats nelabai pastebi savo trūkumus, tačiau partnerę žeminti sugeba.

Vedęs. Banalu, bet moterys vis dar užkimba ant jo kabliuko: laukia, kol mes senąją partnerę dėl jų. Jei vyras nepaliko savo žmonos jūsų pažinties pradžioje, tikimybė, kad paliks vėliau, tik mažėja! Meilužė vedusiam reikalinga tik erotiniams žaidimams, prasiblaškymui ir savo vertės patikrinimui.

Prielipa. Šokinėja nuo vienos moters prie kitos, kad tik neliktų vienas… Arba laikosi įsitvėręs partnerės, kurios nemyli, bet kuri jo nepalieka, napaisydama bjauraus elgesio. Trokšta tikros karštos meilės, bet nemoka duoti, todėl užmezga tik pusėtinus santykius.

Sekso maniakas. Siūlo moteriai santykių iliuziją už tai, kad ji pildo jo seksualinius norus. Piktnaudžiauja partnerės meile ir baime būti palikta, siekdamas savo. Tokiam vyrui svetimas tikrasis intymumas, domina tik tam tikra poza ar fetišas.

Kazanova. Liūdnai pagarsėjęs palaidūnas: turi begalę meilužių ir nuolat keičia sekso partneres. Ne tik todėl, kad jaučia stiprų seksualinį potraukį, bet greičiau dėl to, kad siekia suformuoti tam tikrą įvaizdį. Nepasitikėjimas savimi tokį vyrą verčia ieškoti savo vyriškumo ir galingumo įrodymų. Susikomplikavus santykiams pasitraukia – juk visada kažkur yra kita moteris…

Ligonis.Turi ryškių asmenybės sutrikimų. Būdingas emocinis nestabilumas, šizofrenijos požymiai. Nemoka bendrauti ir yra arogantiškas. Gali imti persekioti jį palikusią moterį. Pamišimas neretai sužadina moters norą padėti, bet paprastai ji nei gali, nei privalo tai daryti.

Narcizas