Atsargiai – netikę vyrai!

Mes, moterys, vis liejame ašaras, nuvivylusios vyrais ir santykiais. Savo gražiausius jausmus bei lūkesčius neretai paaukojame mūsų nevertiems liurbiams. Kas gi nutinka tuomet? Mums gali trūkti kantrybė, galime nuleisti rankas – tapti lesbietėmis arba feministėmis. Arba surūšiuoti visus pavojingus egzempliorius į kategorijas ir perspėti mažiau patyrusias likimo seseris… Taigi šiandien siūlau Jums susipažinti su vyrų, nevertų mūsų laiko, tipais pagal Beatrice Poschenrieder. Kviečiu komentuoti, diskutuoti, sąrašą išplėsti ir papildyti.

Šykštuolis. Kaip jį atpažinti? Egoistas. Šykšti ne tik pinigų, bet ir jautrumo, paramos, dėmesio. Jau per pirmą pasimatymą stengiasi neišlaidauti, į svečius ateina be gėlių ir vyno. Svajoja vesti turtingą moterį. Į tokio vyro pinkles rizikuoja pakliūti didelio meilės alkio kankinamos ir savimi abejojančios moterys.

Savimyla. Vėlgi skiriamasis bruožas egoizmas. Dar pasitikinti veido išraiška, polinkis į karjerizmą. Pasimatymo metu daug kalba, žinoma, apie save. Negaišta laiko sekso reikaluose. Primesdamas savo dominavimą, statusą, materialinę padėtį valdo santykius ir moterį, kuri ilgainiui netenka individualumo.

Pseudomaištininkas. Nebrandus ir chaotiškas, grubus ir priešiškas. Nekenčia gerų manierų ir visko, kas “prisitaikėliška”. Tačiau patrauklus savo sportiškumu bei judrumu. Amžinas studentas, mokantis džiaugtis gyvenimu. Nuomojasi butą (gal tiksliau kiaulidę…) su draugais. Traukia protingas ir motiniškas moteris.

Mamytės sūnelis. Švelnus ramus džentelmenas. Susikaustęs lovoje. Nelieka nakvoti, nes mama jaudinsis… Mano, kad jo mama gamina skaniausiai. Jei su ja negyvena, tai bent skambina kasdien. Rūbus jam taip pat perka mama. Palieka merginą, jei motina mano, kad ji sūneliui ne pora… (daugiau apie mamytės sūnelius)

Kovotojas už laisvę. Bijo pernelyg didelio artumo ir įsipareigojimų. Meilės reikaluose linkęs į blaškymąsi, tačiau lovoje nuostabus. Pradėjus draugauti santykiai būna tobuli, tačiau ilgainiui jo “nežinau”, “galbūt” kalbant apie ateitį apkarsta… Su juo niekada nežinai, kada bus ir ar iš viso bus kitas pasimatymas.

Neurotikas. Narcizas, kuris stengiasi viską kontroliuoti. Atsargus perfekcionistas, apsėstas baimių. Bet atrodo gerai, nes daug sportuoja ir sveikai maitinasi… Ir, deja, visąlaik kritikuoja savo nepakankamai tobulą draugę.

Niurgzlys. Tikras bjaurybė: liurbis, chamas, cholerikas. Mėgsta bambėti ir mekenti. Pats nelabai pastebi savo trūkumus, tačiau partnerę žeminti sugeba.

Vedęs. Banalu, bet moterys vis dar užkimba ant jo kabliuko: laukia, kol mes senąją partnerę dėl jų. Jei vyras nepaliko savo žmonos jūsų pažinties pradžioje, tikimybė, kad paliks vėliau, tik mažėja! Meilužė vedusiam reikalinga tik erotiniams žaidimams, prasiblaškymui ir savo vertės patikrinimui.

Prielipa. Šokinėja nuo vienos moters prie kitos, kad tik neliktų vienas… Arba laikosi įsitvėręs partnerės, kurios nemyli, bet kuri jo nepalieka, napaisydama bjauraus elgesio. Trokšta tikros karštos meilės, bet nemoka duoti, todėl užmezga tik pusėtinus santykius.

Sekso maniakas. Siūlo moteriai santykių iliuziją už tai, kad ji pildo jo seksualinius norus. Piktnaudžiauja partnerės meile ir baime būti palikta, siekdamas savo. Tokiam vyrui svetimas tikrasis intymumas, domina tik tam tikra poza ar fetišas.

Kazanova. Liūdnai pagarsėjęs palaidūnas: turi begalę meilužių ir nuolat keičia sekso partneres. Ne tik todėl, kad jaučia stiprų seksualinį potraukį, bet greičiau dėl to, kad siekia suformuoti tam tikrą įvaizdį. Nepasitikėjimas savimi tokį vyrą verčia ieškoti savo vyriškumo ir galingumo įrodymų. Susikomplikavus santykiams pasitraukia – juk visada kažkur yra kita moteris…

Ligonis.Turi ryškių asmenybės sutrikimų. Būdingas emocinis nestabilumas, šizofrenijos požymiai. Nemoka bendrauti ir yra arogantiškas. Gali imti persekioti jį palikusią moterį. Pamišimas neretai sužadina moters norą padėti, bet paprastai ji nei gali, nei privalo tai daryti.

Narcizas

Registruokitės nemokamai jau šiandien ir pradėkite savo meilės istoriją
NORIU GAUTI SU MANIMI SUDERINAMŲ NARIŲ SĄRAŠĄ!

87 Comments

 1. rasa

  Pritariu zvirbliui. Pažįstu vieną, jauną vyrą, kurį, atrodytų, galėtumėme įtraukti į mamytės sūnelių sąrašą. Bet, kai jo mama susirgo vėžiu, jis buvo tas žmogus, kuris nesitraukė nuo jos nė per žingsnį. Miegojo šalia reanimacijoje, keitė pampersus, valgidino, valė vemalus ir t. t. Susibaigė visas. Jis, o 2 m. vyresnė sesuo. Jai vis darbai, vis nėra kada. Tikrai, vertas pagarbos vyras. Ir sūnų vienas išaugino. Taigi, daug apsprendžia aplinkybės. Ir koks nors visai atrodytų neypatingas žmogus (ar vyras, ar moteris), parodo tokią asmenybinę jėgą, kad suvoki jo niekad nepažinęs.

 2. lina

  po tokiu informaciju tikrai isbles paskutiniai noro ir entuziazmo likuciai surasti tinkama vyra…Juk kiekviename ir ieskosi tokio..Pavojinga info jautrioms,paranojiskoms moterims,kai "nudeges ima bijoti ..ne tik ugnies"

 3. Aldona

  Esu optimiste, nors ir esu vyriska gimine nusivylusi, bet manau kiekvienas mes turim savo likima, jei bus lemta tai ir sulauksim. O dejuoti ir verkslenti, ka tai duos? Manau nuo paciu moteru daug kas priklauso, nereikia buti tokiomis naiviomis "avelemis".

 4. Jolanta

  Oho. O dar yra kokiu nors, be cia isvardintu ???
  Ziauru. Vilties nelieka… Zodziu, vertu musu laiko NERA. Kapstysimes be vyru, ar ne…

 5. T

  Deja, ganėtinai ydingas principas vis labiau dominuoja pastaruoju metu: žmogui "pagal nutylėjimą" priskirti ko ne visas įmanomas neigiamas savybes ir, ypatingai palankiai klostantis aplinkybėms pažindinantis toliau, atmesti neskubant tas, kuriomis "tiriamasis" nepasižymi… Taip, tokiu būdu tikrai tesuvoksite, kad visi aplink, išskyrus Jus – "ligoniai", pasižymintys daugybe straipsnyje suminėtų negalavimų…
  (Nieko asmeniška, bet šiek tiek – Linai (2008-04-30 13:26)

 6. kitinas

  Na, pakeitus galunes, beveik visas sias kategorijas galima pritaikyti ir moterims. Na kur tos ismintingos moterys, kurios atitinka musu laiko dvasia!!!!!

 7. jolanti

  as manau jei yra lemta sutikt savo zmogu tai jis atsiras.gal jis tures ir neurotiko ir ligonio bruozu bet jei duseles pajaus ramybe tai priimsi viska.O straipsniai yra straipsniai ir nereik visko uzfiksuot kaip taisykles

 8. Rasa

  Hm… Kazanova man patinka. Nemanau, kad jis liūdnai pagarsėjęs. Teko girdėti, kad jis buvo toks mylimas ne dėl išvaizdos ar didelio seksualinio apetito. Ir pasitikėjimo jam netrūko. Moterys ėjo iš proto dėl jo, nes jis nuoširdžiai pripažino jas kaip asmenybes, vertino jų dvasinį grožį, kas to meto laikmečiui buvo nebūdinga…

 9. NeLe49

  Daug ydų turėjo mano ex vyras ir aš jį mylėjau, žmogų susidedantį iš visų išvardintųjų, o jam viso to buvo maža ,todėl sakau moterys daugiau mylėkite save, vyrai mano, kad mes be jų niekur, apsiriko, šiandien yra priemonių, kurių neturėjo kazanovos …ir nereikės kojinių plauti, bei klausytis jų kaip patinų netikusių giesmių.

 10. GAILE

  Kokiam tipui priskirti vyra – isimylejusiam staiga iki ausu, verkianti tikrom asarom ,romantikos zinovas, nekantruolis – laukia mano zodzio"myliu" tiesiog spausdamas tai istarti(o karcioji patirtis to tiesiog neleidzia man paskubinti 🙁 )izeidus,spontaniskas, kartais linksmuolis – kartais – liudnuolis ,pasiaukojantis,nesykstuolis,tikrai ne Kazanova,ir atrodo ne ligonis? 🙂

 11. optikimistas

  Gaila man tokiu varkšeliu moterų kurios karta papuolė ant niekšelio ar bestuburoio vyro ir visus nurašo ,,gyvenimas yra gražus ir mielas ir žmoniu yra visokiu neverta viska matuoti pagal savo nesekmę.. Tai mergaitės žydėkit ir kvepėkit ir varykit mus iš proto savo esatimi ir mes jus darysim laimingas..

 12. Skorpė

  Mielosios… Visi šie bruožai būdingi tiek moterims, tiek vyrams :))) Tik vieniems vieni bruožai pasireiškia ryškiau, kiti – mažiau… O lietuvaičiai vyrai todėl tokie ''povai'', kad tokia jau demografinė pas mus padėtis ir kad mes per daug ''šokinėjame'' apie mums patikisį vyriškį… O jei ''nešokinėji'', tai jis pasirenka kitą, ta, kuri ''šokinėja'', bet laikui bėgant ir jam, ir jai tas nusibosta. O gal greičiau jam nusibosta ir … patraukia ieškoti geresnės ''šokėjos''… Tokia jau vyrų prigimtis…

 13. kri

  O dabar pabandykime padaryti studija "tikusio vyro":) Kaip tauta verta valdzios, kuria turi, taip ir moteris verta vyro kuri turi, O jei neturi – tai kishasi ne i savo reikalus, kritikuodama ir klasifikuodama visa vyru gimine. Kuo maziau shablonu – tuo geriau.

 14. Kewlja

  o ką man daryti, jei aš esu dalie kiekvieno?:) Gal tikrai aš kiaulė? Guodžia tik tai, kad visi vyrai tokie, tai ašbent ne blogesnis…:)

 15. Neda

  Gal sunkiausia atpazinti tikrus ligonius, juk ne kiekviena esam medike ar psichologe, o isimyleje zmones kartais ir elgias itartinai neracionaliai, ka kartais dovananojam kaip "meiles kvailyste". Svarbiausia paciai moteriai islaikyti budruma. Partneriai turi ismokti jausti savo ir kito asmenybiu ribas ir jas gerbti – prarades save partneris tampa niekam neidomiu spuogu kito gyvenime.

 16. Savas

  Nežinojau, visi vyrai netikę, išvardyta 12 savybių kurios tinka visiems be išimties vyrams ,Įdomu butų pamatyti tikusiu vyrų savybes pagal panelės Agnes teorija.
  Matomai todel ji ir -aite iki siol del savo svo teorijos.

 17. Stebėtoja

  Savas, reikėtų skaityti atidžiau. Pirmiausiai klasifikuojami ne visi vyrai, o tik pavojingi. Antra, redaktorė ne – aitė, o – ytė. Trečia mąstykite šiuolaikiškai. Šeimų dabar jaunimas nebekuria. Ir jaunos moterys gyvena nekeisdamos pavardžių. Arba prie savo mergautinės pridėdamos vyro pavardės prielipą. O, jeigu tų vyrų keli, kelis prielipus.

 18. Aurelija

  Pirmiausia perskaiciau komentarus, nes tai, ka desto autore – jau seniai giedeta… galima pasakyti tik viena; is komentuojanciu tik pora zmoniu pasake tiesa; tai galima pritaikyti tiek vyramas. tirk moterims. bet ar tai nera dar vienas budas "isprausti' musu toki spalvinga pasauli i remus?… O moteru tikrai yra ismintingu, bet , mano patirtis rodo, kad vyrams TO NEREIKIA… labi gaila…

 19. Salve,sveika

  Jeigu tie, kurie šalia, netikę, tai yra geresnių.
  Jeigu visi (čia apie žmones) blogi, tai, pasirodo geri ir tie, kurie yra šalia..
  :).
  Čia kalbu apie draugus ir pažįstamus, bet ne apie nevykėlius vyrus:). Kurie, kaip sako, pats muša, pats rėkia.

 20. ZENA

  BAILYS- PASISKELBIA O TINGI RAŠYTI IR VIS KEBLUMAI DĖL NUOTRAUKOS.ĮDOMU AR JŲ NUOTRAUKOS TAI JŲ.. SANTYKAI PRASIDEDA PABENDRAVUS O NUOTRAUKA MAN VISAI NESVARBU.

 21. ZENA

  AŠ KAŽKODĖL NETIKIU KAD PER PAŽINČIŲ KLUBUS GALIMA SUTIKTI NORMALŲ DRAUGĄ.MAN KEISTA ,KAD STRIPSNIUOSE TAIP ĮTIKINČIAI NUŠVIEČIAMA PORŲ LAIMĖ.AŠ JAU PRISIJUNGUSI DU MĖN. BET NIEKO TOKIO NERADAU IR NEGAVAU LAIŠKŲ. YRA VIENAS BET TAI GAL IŠ PO DEBESŲ

 22. SAMIEC

  superiniai apibudinimai !!
  seniai taip nesijuokiau 😀

  ps. o moterys toliau verkia ir verkia, kad vyrai tokie blogi 😛

 23. Ritulia

  Perskaičiau šį straipsnį iš ryto ir kažkaip nekaip nuteikė. Straipsnyje kokiais žodžiais vadinami vyrai… patylesiu… Tai straipsnis, kuris neigiamai nuteikia… Turėkite gėdos tokius straipsnius dėti į tokią svetainę.

 24. viliute

  Na va paskutine viltis rasti TIKRĄ VYRĄ sužlugdyta…Nors kai pasiklausai jų Lietuvoje neliko…Tik vedę,durni,(ligoniai),girti ir jauni…

 25. jauna širdimi

  tikrai, kažkaip, dauguma kuriuos sutikau ir šitame pažinčių tinklalapyje, ieško jaunų, kurioms kojos iš pažastų dygusios, o likusieji, deja, irgi laukia pasakų princesės. O aš eilinė inteligentė. Vis labiau įsitikinu, kad viltis rast draugą, jei psichologas charakterizuoja mane kaip lydere – miražas…..

 26. tikra moteris

  kartais mes moterys irgi nebežinom ko norim. Laukiam princo ant balto arklio.
  Bet lydere charakterizuojamai moteriai šioje svetainėje šansas rast draugą – tas pats kas loterijoje laimėt milijoną. Beveik kiekvienas vyras bijo stiprios moters.

 27. Indre

  Jei moteris stipri, jai vyro kaip tokio , kad butu salia visai nereikia. Galima tureti draugu vyru :seksui , masinai suremontuot …ir t.t. Esu kelis kartus issiskyrusi ir gal dar ne tokia sena 32m., bet poreikio tureti salia vyra jau nejauciu ir tikriausiai nepajusiu.Negaliu gyventi nei su stipriu turinciu didesnes pajamas ir megstanciu vadovauti ,nei su vienodai uzdirbanciu paklusniu …, isvis nepakenciu , kad kas trintusi pasonej .. Su gailesciu kartais stebiu moteris kur nors parduotuvese , kurias vyrai kontroliuoja ka pirkti , ko ne ir pacios iesko vyriskiui drabuzeliu ..Juk taip smagu ir lengva , kai per daug negalvodama prisiperki kas sauna i galva . , ir grizus namo visa demesi skiri vaikui ir sau..
  Manau , isvis nera tokio Vyro , su kuriuo galeciau kartu gyventi , o gyventi su bet kuo..gyvenimas per trumpas..
  Vyru as visai nekaltinu ar jie ,,kazanovos ,, , ar ligoniai ,, ,isties visi jie kaip mazi vaikai troksta silumos ir demesio.
  , Matomai ,yra moteru tipai , kurios jauciasi laimingesnes gyvendamos be vyru.

 28. Stebėtoja

  Indre, labai gerai pasakyta. Laiką skirti savo vaikui ir sau. Ir visą kitą pasirenki pati: mašiną taiso vienas, seksui pasirenki kitą – 10 metų jaunesnį, be alaus pilvuko, intelektualiems pokalbiams trečią, kuriam tik pakalbėti rūpi… Gamta taip sutvarkė, kad moterys iš prigimties būtų lyderės…

 29. jauna širdimi - stebėtojai

  Mielos merginos, metai bėga. Vaikai užauga ir išeina. Veidas nebe taip skaisčiai švyti. O mašiną taisyti, intelektualiai (bent jau nuoširdžiai) pasikalbėti , o ir seksui – deja, norisi VYRO, protingo ir , dar kartą – deja – tvarkingo.
  Ir sulaukus 50, mes dar nemirusios. O jau tų trijų buvusių, kurie buvo laikini nebėr – išnyko kaip dūmas…

 30. meila

  tikrų vyrų nebėra – išmirė kaip dinozaurai, o moterys prisitaikė gyventi vienos ir patapo lyderėmis. Tie vyriškos giminės individai, kurie čia minimi, yra mutavusios vyriškos giminės liekanos. Arba nusigėrę, arba pasikėlę, nebežinantys ko nori. Ypač tai liečia vyresnio amžiaus vyriškos giminės atstovus.

 31. Stebėtoja - jaunai širdimi

  Aišku nemirusios. Mano 60 – metė draugė laisvai per ežerą perplaukia, o su 65 mete einame su slidėmis 20 km. Manote paveju? Jų vyrai tik prie televizoriaus moka sėdėti ir laukti, kol žmonos iš pasilakstymo grįš ir šaldytuvą atidarys bei maistą pašildys. Ir dar bamba, jei anos užtrunka.

 32. jauna širdimi

  prisipažinkime – sielos kertelėje tikime, kad vistiek, kažkur yra tas – VIENINTELIS – su kuriuo norėtus kartu ir į tą parduotuvę nueit. Kad ir pabambės kitą sykį, nuleisi pro ausis ir padarysi savaip… Kad tik širdys plaktų vienu ritmu. Kad tik, nors kiek suprastų… Visi juk mes žmonės. Ir mes, moterys, pabambam, ir kaprizinamės, bet ir tuomet norisi to supratimo..Vistiek tikiu, kad kažkur JIS yra, kad ir visų tų paminėtų charakterių tipų rinkinys. Viską sudėjus, visai neblogas derinys išeina, vyras kaip reik….

 33. Savam

  Ar moki skaityti? Juk čia parašyta, kas straipsnio autorius:) Straipsnis verstinis, o jei pritaikytume mūsų kraštui, tai pirmoje vietoje įrašyčiau: kvailiai. Kaip atpažinti? Neturi humoro jausmo..Bijo protingų moterų. Be to, bijo senmergių, o kadangi dėl riboto intelekto nepasiekia išsilavinimo, tai net nežino, kad su -aite gali būti ir ištekėjusių, ir net ne vieną kartą. Kvailas, šykštus ir impotentas – štai kur geriausia puokštė-katastrofa:) Bet kur nors turi būti ir moterų sąrašėlis, ar ne? Komsomolka, krasavica, sportsmenka…

 34. Na

  Paskaicius kai kuriuos komentarus, galima pamanyti, kad moterys – socialine prasme tobula zmoniu rusis. Toli grazu.. Pirmiausia deretu pasiziureti i savo "darza" (deja, dauguma, tiek vyru, tiek moteru, to nesugeba, ir pastebi tik trukumus kitu). Jei manot, kad yra idealios moterys, bet nera idealiu vyru, tai pamastykit: gal idealus vyrai vis del to yra, bet jus ju nesutinkat (jie i jus neziuri), nes pacios turit kruva ydu?
  Be to, jeigu turit kelis vyrus, kuriais "naudojat" tik tam tikriems reikalams (citata: "…Laiką skirti savo vaikui ir sau. Ir visą kitą pasirenki pati: mašiną taiso vienas, seksui pasirenki kitą – 10 metų jaunesnį …" ir t.t.), tai is kur bus tu vyru tvarkingu? Jeigu jusu vaikas ims pavyzdi is savo "tobulos" mamytes?

 35. Akvile 34.

  Manau , jog idealiu nei vyru , nei moteru nera.Dauguma cia rasanciu moteru jauciasi nusivyle vyrais.Be to moterys is prigimties megsta labiau tarsketi.Vyrai linke paklausyti.Man tu vyru jau irgi nereikia .Kazkaip su amzium matomai moteris tampa tvirtesne ,jauciasi saugesne ir jei materialiai apsirupina pati , kam tas vyras.. Aisku , buna silpnumo akimirku , tada apsikabini pliusini meskina ir uzmiegi …bent nekriokia pasonej:)
  O drauga seksui ar pokalbiams , aisku , galima tureti vaikui nezinant. Mamyte , gal ir nebus ,,tobula " , bet bent jau protingesne uz gyvenancia su ,,pasvinkusiu" , tik apie save tegalvojanciu individu -tevu.

 36. RT

  Aurelija ne visiems vyramas nereikia ismintingu moteru. Pasitikintys vyrai nebijo ismintingu moteru. Bijoti reikia kvailiu:)

 37. grazi ir intelektuali 50-mete

  Turiu toki:
  Pseudomaištininkas+Sekso maniakas+Kovotojas už laisvę+Ligonis:)
  Seniai jau turiu, gaila isvaryti zmogu.O antra vertus-i ka gi pakeisti?Cia DP irgi nematau nieko geresnio, gal tik kitokie .
  Moterys, neieskokim tu mums skirtuju-ju tiesiog nera.Gyvenkim savo gyvenima , mylekim save ,o vyrus prilaikykim tokius,kokie yra, kol ju kokiam tai tikslui reikia.

 38. Stebėtoja - Na

  Nepatinka man tas žodis "tobulas", labiau patiktų neformatas. Nėra nei tobulų vyrų, nei moterų. Galėčiau gyventi su daug kuo, kad tik švelnus būtų. Norėčiau minėtus savo vyrus sujungti į vieną. Deja.. Mašiną taiso beveik kaimynas. Matau, kad simpatizuoja, bet jis vedęs ir dar jaunesnis 5 m. Vadinasi netinkamas. Aš už tai prižiūriu jo šunį, kai tenka visai šeimai išvažiuoti, kartais apnakvindinu svečius. Susitikinėju su 10 m. jaunesniu vyru, nes mums gera kartu ir su juo jaučiuosi tikra moterimi, o ne motina, tarnaitė ar valytoja. Deja, viešumoje su juo pasirodyti negaliu, nes per jaunas, intelektas 0, socialinis statusas taip pat labai skiriasi. Labai švelnus ir žmoniškas. Pasu prieš jo veidą nemojuoju. Nežinau, kaip sureguotų, jei sužinotų, kad man 46m. Nesakyčiau, kad jį naudoju, nes manau, kad jis gauna tiek kiek ir pats duoda. Ir šiaip gyvenime nuolat normalių vyrų sutinku, bet dažniausiai jie arba gerokai jaunesni (pirmasis vyras irgi buvo jaunesnis), arba vedę. Vyrų seksui į namus nesivedžioju. Tabu. Tai mano ir mano vaiko teritorija. Vaikui 19 m. Ir jis sako, kad aš pažįstamiems vyrams per krūta. Minėto sąrašo atstovų sutikti neteko. Bet darosi baisu. Susidaro įspūdis, kad DP jų daugybė.

 39. jauna širdimi - stebėtojai

  tu labai teisi, Stebėtoja, DP o ir kitose internetinėse ir kitokiose pažinčių svetainėse tokių straipsnio vyrų tikrai apstu – tikrų tikriausia dauguma. Ne veltui liaudies patarlė sako "geras šuo savo būdą turi". Tik atsitiktunumas, jei reklamuojasi normalus vyras. Normalūs dažniausiai moteris randa savo aplinkoje, toli neieškodami, nes, kaip rado statistika, po 30-ies mūsų dauguma, tik rinkis kokia nori. O ir mes, moterys, deja, dauguma ne iš tų, kurios labai brangintųsi – greičiau priešingai, pačios ant sprando kariamės, o tiems "intelektualams" ragai ir auga.

 40. komentaras i "OPTIKIMISTAS 2008-04-30 18:55&q

  Citata is jo laiskelio: "Gaila man tokiu vargšeliu moterų kurios karta papuolė ant niekšelio ar bestuburoio vyro ir visus nurašo"
  Gerbiamasis OPTIKIMISTE, ar nemanai kad siuo atzvilgiu mes moterys esame stipresnes/atsparesnes? Mes "nudegusios" atsitiesiame, mes… netgi ir iniciatyvos kartais imames susipazint su patinkanciais vyrais, kurie… bent karta jei jau "nudege" jau tik akutemis sugeba zvilgseti i patinkancia moteri – patys jau net neprieina, patys ir nepakalbina – jau bijo – ir… sios baimes daznai net nesliapia, atviraudami pripazysta ;O)

  Tad….

  ;O)

 41. Atsargiai - lietuviai!

  Broliai lietuviai, užkibote ant tokio pigaus kabliuko:) Kokioj Prancūzijoj būtų šia tema smagiai pašmaikštavę užuot purvą pylę. Norite moterų sąrašiuko? Kaip pažinti: lesbijietę, feministę, nevalą, gobšę, isterikę, karjeristę, aferistę, mamytės dukrelę, nimfomanę, maniakę, žudikę, mokslininkę, negrę ir blondinę?

 42. Niekas

  Man cia panasu i turgaus motereliu paplepejimus..tas blogas ..mano irgi ..anas taip pat..Vienu zodziu visi jie nieksai , chamai , sizikai ir kitokie ligoniai…o mes pacios ar ne tokios??
  Bunam bjaurios , mums daznai skauda galvas , isterikuojam del smulkmenu .., manau ,toks toki atitinka .Pacios pasirenkam vyrus pgl save tai ir nereikia siusiot , kad jie blogi.Visokiu yra tiek tu vyru , tiek moteru.

 43. zvirblis

  Idomus straipsnis,idomus apibudinimai,Matyt belieka tik uzsakyti prisegamas korteles ant krutines atpazinimui palengvinti :)Kokie mes greiti analizus daryti,bet daznai patys save pamirstame begyvenancius vienokio ar kitokio zmogaus sviesoje.Manau,zmogus labai sudetinga butybe,iseinanti daznai uz psichologinio vertinimo kriteriju,labiau priklausanti nuo aplinkos ir salygu,kurioje ji gyvena.Pavyzdys:belieka patekti kokiam teigiamam ir sauniam zmogiskumo isikunijimui pries gresminga jo egzistencijai situacija,ir visas ''saunumas'' isgaruoja,belieka kaulu ir mesos darinys,na primenantis kazka.Manau visi mes esame tokie,kokie esam reikalingi,gal tik ne tas zmogus ir ne tuo laiku atsidure salia musu.Pabandykim giliau pakrapstyti save patys,gal ir ne viena etikete rasim uzklijuota viena ant kitos…:)

 44. Ignata

  Pirmas ispudis – ar be isvardintuju yra ir kitokiu vyru?! Vyrus isties suprasti keblu, bet ir man reikia – jo, VIENINTELIO! Todel as ir cia…manau, kad tik susitikus paaiskeja kas ir kaip. beje, pazistu ne viena drauge, kuri tokiu budu surado Ta, Savaji…tai teikia vilciu…

 45. Ema

  Taip , kad moterys mylekim vyrus , kokie jie yra ir nesistenkim ju pakeisti , vis vien nepavyks…Ir nera jie tokie blogi ..kartais mes pacios bunam daug bjauresnes.

 46. diana

  …susidaro toks ispudis, kad visi iesko tik tobulybiu, zmogeliuku be ydu…..taip buna?
  Jau esu su savais "nuciuozimais" 🙂 , manau,kad pas dauguma jau yra kakbliuku, kurie gali keistai atrodyti keistai visai nepazystamam zmogeliukui. Bet , ar ne per greit mes ivertinam dauguma, kaip netinkamus variantus. Gal reiktu paziureti bicki giliau? Ir mazu, tada tik apsidziaugsi, kad turi ne tobulybe… 🙂

 47. as

  Man atrodo , tema issemta.Visokiu yra tu vyru kaip ir moteru ,ir puikiu ir trenktu.Kam cia be reikalo rasineti.

 48. tavoangelas

  Juk tai visi mano bruozai! Koks as tobulas ir sieloje esantis liezbietis! Kur ta mano tobula antroji pusele geje? As su ja sujungciau sparnus ir pakilciau aukstai aukstai, besidziaugdamas kartu su ja tuo, kad esame tokie netobuli, kad musu turi vengti visos tos zemiskos butybes, kurias tiesiog myli. Kur tu manoji Beatrice? Ar dar esi gyva savo kanciu ieskojimuose? Ar jau radai savo antraja pusele? As juk cia, as ieskau taves, as tavo lezbiete, o be to turiu ir visus vyriskus atributus, kuriu tu cia nepaminejai, nes tik abudu juos atrasime savo Meiles polekyje nustebdami nenusakomoje palaimoje!:))))))
  p.s.saunios tos musu Lietuvaites;*

 49. Lazuritas

  stebetoja, perskaiciau visus tavo komentarus, bet taip ir nesupratau ka cia tu veiki. Jei vyrus laikai nevertus demesio, tai negi manai kad pakliuvai cia neticia, pati nezinodama ko eini? Yra visokiu vyru, kaip ir visokiu moteru. Yra visokiu poreikiu ir noru, kaip ir visokiu gyvenimu. Todel ne vienas nera uz kita geresnis ar saunesnis. jis yra toks koks tam zmogui skirtas ir koki jis pats pasirenka valingai ar nevalingai. Tad gal ismokime gerbti vienus kitus tokius kokie esame o ne purkstauti ir juos siepti kad kaip jie tipo isdriso buti kitokie nei mes noretume juos matyti. O jei nesugeba kazkas gerbti kitokio zmogaus nei jis, tai matyt pas ji ateis ir toks perioidas kada bus priverstas tai ismokti. Jei ne siendien, tai kazkada. Bet ateis kiekvienam is musu.

 50. Tipo Idealus vyras :)

  Mielos moterys, lengviausia paskaicius straipsni… "ant bangos" kritikuoti vyrus. Mes patys zinome, kad esame "patinai", tik vieni instinktus valdo ir masto logiskai, blaiviai, o kiti deja… Jei zmogus savikritiskas ir galvoje turi ne vien tik virvute laikancia ausis :o) tai paskaites- nesvarbu, (ar vyras, ar moteris) kai ka pritaikys sau. Padarys kazkokias isvadas, jei yra intelektuolus.
  Moterys, kartais yvertinkite save pacios is vidaus ir is isores… ir maziau reikes kritikuoti priesinga lyti. Juk kiekvienam -ai skirtingas atvejis pasitaiko siame gyvenime.
  Mums vyrams lygiai taip pat sunku sutikti ta vienintele ir nepakartojama svajoniu moteri. Bet mes neverkiame ir ieskome nesmerkdami Jusu visuu. Geros Jums kloties ;o)

 51. Kikilis

  Labai idomus sarasas… Kaip manote, ar visos isvardintos savybes gali tilpti viename zmoguje, nebent ismetus mamytes suneli su islygom? O pazistu tokiu net kelis – tikri "Vyrai", nes taip apie save mano ir atvirai pasako…
  Na, vadinamiems normaliems vyrams tikriausiai pagaugai nuo sio straipsnio eina… – moteriskes pateikti ivertinimai labai jau griezti. Matyt, kaltas moteru issilavinimas… Kol jos nelanke mokyklu, universitetu, buvo prastesnes, kvailesnes, tik puodus sveite ir vaikus gane – tai ir tenkinosi tuo, ka turejo ir dazniausiai per prievarta…
  Dabar – kitaip: teoriskai. Praktiskai – beveik tas pats. Vyrai inertiski ir nelinke toleruoti ismanymo, vis tiek mielesnes tos, kurios bent jau apsimeta kvailos ir paprastos…
  Teks. mielosiso, palaukti dar bent 50 metu… Kol musu kulturines ir santykiu tradicijos atsigaus ir susitupes, ir gal gal Naujieji lietuvaiciai musu anukiu ir proanukiu partneriai bus kitokie….- is tikruju atsakingi, protingi, tvirti, neisnaudotojai, tolerantiski, pagarbus ir stiprus dvasia, duodantys, o ne reikalaujantys lygiai atiduoti , ka gavo is moters… , leidziantys moteriai pasijusti laukiama, mylima, svelnia, nes uz jo – kaip uz muro!.. O tokiu per visa savo gyvenimeli sutikau tik du…

 52. Rasa416

  Moteris ir vyras negali būti lygūs. Jeigu tai ramiai pripažintume ir priimtume, ką kiekvienas duoda, tur būt gyventume darniau.

 53. ozkute1@one.lt

  dar svarbus vyru tipas- smurtautojas.Taip pat egoistas, da=nai nevengia kritikos, nesivarzantis zeminti, skaudinti, valdyti moteri netik zodziais, bet jegos pagalba.Kadangi toks vyras galvoja tik apie save, niekad nesisklauso moters, visi ir viskas jam trukdo o jo moteris jam pati blogiausia lyginant su kitomis nesivarzo pakelti ranka.

 54. Alvydas

  O siaube!
  Gal paskelbkime MOTERI…S V E N T A J A ?
  Kaip cia suprasti zemeje vykstancia evoliucija ?!
  Kaip cia gamta motinele -praziurejo?
  Juk pranasumas gyvenime igyjamas vienu vieninteliu budu parodant ,kad kiti tau visai nereikalingi.!
  Vyro ir moters santykiai isties berybe tema.!
  Paskaicius moteru nuomones mane apeme siaubas ir nerimas!
  Ka taip turejo pridaryti tu moteru vyrai?
  Kaip suprantau visos kalbos vyko tik apie viena tema…tarsi tai joms visai nerupetu!… juk dabar galima ir be vyro apseiti!
  Tarsi tik vyrai tam ir sutverti?
  Paneikit mielosios!

 55. Agnė

  Alvydai, taip, jie mums tiek pridarė, kad dabar tampa aktualūs tokie straispsniai ir komentarai. Dalį kaltės pati prisiimu sau kaip moteris, nes, kad vyrai su mumis galėtų kiauliškai elgtis, pačios leidžiame jiems tokiems tapti, nes iš tiesų be jų gyventi neįmanoma, o kad šalia būtų nors kažkas, galime nusileisti net ir minėtiems netikusiems vyrams… Santykių problemos abipusės.

 56. Renaldas

  Na taip yra ir tokiu vyru, nesiginciju. Bet ir yra panasiu moteru su panasiom savybem. Tai gal sukurti tema atsargiai godi ir vampiriska moteris? 😀

 57. Margarita

  Man teko draugaut su vaikinu, kuris atitiko kokius 5-6 bruozus vienu metu. 😀 Siaubas…. 😀
  Niekas mes neesam idealus. Visi mes turim savu pliusu ir minusu. 😉 galbut vienas musu minusas kitam gali atrodyt pliusas? O galbut stai taip ir tampam idealiais kazkam? 😉

 58. Siaip

  Galima cia gincytis visiems iki nukritimo. O as asmeniskai kai susiduriau su keletu panasiu i situos tipus, o ypac su paskutiniu – Ligoniu, kuris ir dabar dar ramybes neduoda, tai patikekit, i vyriska puse ilgai dar oi kaip sunku normaliom akim ziureti 🙁

 59. Aldona

  visi vyrų ir moterų grupavimai susidaro iš vieno nesusipratimo:
  moterys nori VISKO iš jo VIENO
  vyrai nori VIENO iš jų VISŲ
  🙂 🙂 🙂

 60. Rasa

  Na, vyrai myli dėl sexo, o moterys, deja, mylisi dėl meilės. Čia dažnos moters klaida, jei nemyli ir gėlių nedovanos ir bare už kavą pati susimokėsi, ir švelnumo ar dėmesio nelauk….jei jis tave nervina: Tu ne Jam, Jis ne Tau. Sutiks tą kurią mylės, bus kaip šilkinis. Neverta laikyti tų nevykėlių, gal kažkam atimam progą pamilti iš tikrųjų. O gal kažkuri “laiko” mano nevykėlį???

 61. Julius

  Cha, nagi nagi: vyrai myli dėl sekso, o moterys dėl babkių, bet juk tai nesąmonė, nors tai ir vyraujanti tendencija, ir nemaža dalis visuomenės taip ir daro. Bet reikia nepamiršti ir kitokių žmonių, kurių taip pat yra. Dėl babkių dažniausiai mylisi paauglės ir paikos mergaičiukės, manančios, kad taip gali greitai pratutėti, nors tokiu būdu ir ne viena intelektuali ir aukštas pareigas užimanti moteris pradėjo ir puikią karjerą padarė pradėdama nuo sekso už babkes – užsitikrino saugią ir sočią, turtingą ateitį, bet tam reikia taip pat ir daug proto, išmonės ir kitų savybių, drąsos ir pastangų.

 62. Liora

  Ką galiu pasakyti. Labai sunku sutikti tinkama zmogu, nesvarbu, ar moteriai vyra, ar vyrui moteri, kai jaunyste praejo, kai buvo tuokiamasi is meiles, kai viskas kartu sugyvenama nuo pagalves, nuo sauksto, kai kartu ir mokslai eiti, ir vargtas vargas ir viskas sava, viskas pazistama iki skausmo. Paskui buna labai sunku tiesiog ne todel, kad vyrai ar moterys kaltos, o todel, kad pas zmones jau buna susiformaves savas gyvenimo budas, skaiciuojamos pajamos, turimi ir auginami vaikai, kurie kiekvieno yra patys svarbiausi, o sutikti zmones tiesiog gali buti draugais, o bendra gyvenima jau sukurti yra labai ir net labai sunku, nes yra praeitis, buve vyrai, buvusios zmonos, ar mirusi zmona, ar mires vyras, kuris bus prisimenamas, idealizuojamas, na, NEBUS tokiuose santykiuose jokios pilnatves, nieko cia nepadarysi, nors per galva persiverstu. Tiesiog ne vyrus ar moteris reikia kaltinti, o, matyt, viska daryti savo laiku ir gerai, jei tau pasiseke, o jei ne – tai meiles ir laimes neuzsisakysi kaip pieno pakelio interneto svetaineje, nors ir tokioje geroje kaip psichologo Navaicio.

 63. P

  Paskaiciusios toki/ius straipsni/-ius, naivios mergeles itikejusios, matyt, taip ir liks senmergemis, laukdamos ir niekad nesulaukdamos savo svajoniu princo (ant balto zirgo ar raudono ferario)…

 64. Visi teisūs, kurie žvelgia viens į kitą su meile ir viltimi, o ne su priešiškumu ir nepasitikėjimu.Santykiai tarp vyro ir moters – gryniausia loterija. Planuok neplanavęs, kurk nekūręs, o be mūsų dar ir Dangus turi savo planų – kokią pamokėlę mums reiktų išmokti iš tų santykių…:))Taip kad džiaukimės kiekviena mums likusia gyvenimo minute, o jau tas skirtasis ir pats atsiras, jei bus lemta

 65. Mindaugas

  heh, pukus budas kontroliuoti Lietuvos demografija, merginos kurios nudege, dar labiau bijos santykiu, o siap bailios merginos is vis bijos apie tai ir pagalvot, protingos uzbaigs savo gimines medi, bet kuriuo atveju logika paprasta, nelieciant seksualiniu mazumu, jus vieni kitiem reikalingi, kad ir kokie ar kokios bebutumet, vienai gerai vienas, kitam gerai kita, etc

 66. Dovile

  Pasidarė įdomu ar iš vis yra normalių vyrų? Ar tie tikrieji svajonių vyrai išnyko su dinozaurais? O jei užkibai ant tokio, kuris turi po biškį iš kiekvieno aprašymo ir nesugebi jo suprasti?

 67. Normaliu vyru tikrai yra,o tobulybes as nenoreciau,nes tokie zmones man kazkokie sleiksciai netikri su tuo savo teisingu ivaizdziu ir gyvenimu.O kas yra normalus,tai jau kiekvienas turi savo nuomone.Vienoms patinka saldus,mandagus ir pataikuniski,kitoms ispudi daro valdingi ir arogantiski ir t.t…O man patinka naturalus,turintys cinkeli vyriski vyrai,o ne kokie nulaizyti idealai.

 68. Inga

  As buvau susidejus su “ligoniu”. Patikekit, buvo labai sunku, vos pati issikapsciau… Tas “pamisimas” ir zavi kartu, nes jis tuomet studijavo filosofija, kliedejo ivairiu graziu dalyku, o as tuomet pati mokiausi filosofijos, tai ir uzkabino.

  Po to suzinojau, kad vyriskis nevengia netgi kokaino… Ir kai ji pagulde i ligonine, as nelabai norejau ten eiti jo aplankyti… jis tikrai buvo keistas, nepaise moters poreikiu ir nelabai saugojo savo sveikatos.

  Ziaurus cia variantas, nelinkeciau nei vienai moterytei. Buna ligoniu fainu, kurie geria vaistus, lanko psichoterapijas, su kuriais gali dar nuosirdziau pasisneket, nei su eiliniu vyruku, bet jau kai zmogus pradeda neigti pamatinius dalykus, tai neverta tikrai uz jo kabintis. 🙂

 69. 😀 xexexexexe na cia tai linksma!!! Perskaiciau ir supratau kad mano vyriokas turi net 4 skirtingus apibudinimus i kuriuos ne tik kad itelpa 100% bet dar ir pranoksta!!! Nezinau tas blogai ar gerai, bet imu galvoti kad reikia kazka keiti vaiku auklejime!! Juk galu gale, mes pacios tokius vyrus is vaiku uzauginame…
  Linksmas tekstas apie rimta beda 😀

 70. Zilvinas

  Bais teisingai parasyta ! Nebuvo ne vieno punkto, kurio uzuominu savyje nebuciau pastebejes ! :))))))
  Patarciau but kritiskiems ir nekreipt demesio i autoritetu sapaliones 😉

 71. Inga

  Gera klasifikacija!!! Leidzia atidziau isiziureti i zmogaus veida, kai kurias kaukes i sona patraukti. Opa, draugavau jau su mamytes suneliu, ligoniu, ir, atrodo, sekso maniaku per bruksneli kazanova. 😀 Vai tai, gyvenimas kasdien vis idomesnis, vis kazka naujo atrandi 😀 😀 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published.