Susikurkite tobulą anketą Darnipora.lt svetainėje

Idealaus internetinio pažinčių profilio sukūrimas išties nėra lengva užduotis – ypač jei tam skiriate daug savo laiko, bet vis tiek jaučiatės, kad gaunate nepakankamai dėmesio iš priešingos lyties narių.

Laimei, pažinčių programėlės renka duomenis, kurie gali jums padėti suprasti, kaip „apgauti“ sistemą ir gauti daugiau susidomėjimo. Štai septyni būdai, kaip iškart patraukti daugiau dėmesio:

Pasirūpinkite, kad pagrindinėje anketos nuotraukoje žiūrėtumėte į akis

Nors tas spontaniškas kadras, kur tu juokiesi su draugais, yra gražus ir gali būti puiki Jūsų anketos nuotrauka, vis tik pirmoji nuotrauka turėtų parodyti, kad jūsų akys sutelktos į galimus pažinties partnerius.

Ir tai turi prasmę: moksliniu būdu įrodyta, kad stiprus akių kontaktas padidina jūsų įsimintinumą ir veido atpažinimą. Taigi panaudokite mokslą savo naudai ir įkelkite nuotrauką su įsimintinu, giliu žvilgsniu tiesiai jūsų būsimai antrai pusei į akis.

Ne akiniams nuo saulės

Aišku, paplūdimyje – akiniai nuo saulės yra gerai, bet jūsų pirmoji arba antroji nuotrauka turėtų rodyti visą jūsų veidą, o ne paslėpta po dideliais, juodais akinių stiklais. Statistika rodo, kad profiliai, kuriuose pirmoje nuotraukoje yra akiniai nuo saulės, gauna maždaug 20 proc. mažiau susidomėjimo nei tie, kurių nėra.

Kelkite nuotraukas, kad parodytumėte savo asmenybę

Jūsų asmenukės gali būti įspūdingos, bet atvirai kalbant, profilis, iš bet kurios pozicijos ar bet kurio kampo , daug nepasako apie jus.

“Nenešiokite” tik vienos nuotraukos, būtinai parodykite visapusišką save – parodykite, ką jūs mėgstate, kaip leidžiate laisvalaikį, savo hobius, ką mėgstate valgyti, galite netgi bandyti parodyti savo šeimą ar net draugus (žinoma, ne pirmoje nuotraukoje ir tik su jų leidimu).

Nuolat atnaujinkite savo nuotraukas

Reguliariai įkeliant naujas nuotraukas padvigubinamas profilio peržiūrų skaičius, ir tai turi prasmę. Gan didelė tikimybė, kad kas nors yra matęs jūsų profilį anksčiau ir nesusidomėjęs jumis, remdamasis būtent ta nuotrauka, įkėlus naujas nuotraukas suteiks jums antrą šansą sukurti tą pirmąjį skaitmeninį įspūdį.

Parašykite kažką įdomaus savo profilyje

Žinoma, tai šiek tiek erzina, ir truputį baugina – sunku suformuluoti kelis sakinius apie save, kad būtų ir įdomu, ir tuo pačiu idealiai nupasakotų, koks žmogus esate. 

Tačiau nuoširdžiai kalbant, jei nuoširdžiai rašote apie save, bet koks, tekstas yra geriau nei joks tekstas.

Paskutinis dalykas, ko norite iš pažinčių portalo anketos, tai atrodyti kaip žmogus, vos galintis susikurti anketą internete ir nesugebantis net suregzti kelių sakinių apie save. BE TO, kuo daugiau turite pokalbio pradžios taškų savo profilyje, tuo lengviau kažkas gali su jumis užmegzti pokalbį.

Paminėkite savo mėgstamą muzikos grupę

Dažnai žmonės savo profilyje rašo apie filmus, knygas ir sportą, bet muzika užima pirmą vietą.

Mes rekomenduojame papasakoti, kas jūsų mėgstamiausias atlikėjas – dainų tekstai ir įsimintini koncertai taip pat puikiai tinka pokalbiams pradėti.

Kiti puikiai tinkantys paminėti dalykai: mėgstamiausios maisto, pomėgių, kelionių vietos – tai taip pat puikūs “kabliukai” pokalbiui pradėti.