Poros suderinamumas

Suderinamumas – kas tai?

Poros suderinamumas – tai geriausias vyro ir moters savybių derinys, padedantis jiems bendrauti ir bendradarbiauti. Pažinčių svetainės DarniPora.lt sistemoje išskiriamas charakterių, vertybių ir seksualinis suderinamumas. Kiekvienas suderinamumo kriterijus įvertinamas procentais. Esamas skaičius rodo išankstinį suderinamumą, t.y. tokį, koks būtų, jei žmonės nieko nedarytų, nesistengtų pristaikyti vienas prie kito. Esant stipriam norui būti kartu, suderinamumas gali kisti ir dažniausiai kinta. Tačiau santykius lengviau užmegzti ir plėtoti nuo pat pradžių suderintiems žmonėms.

Suderinamumas ir jo reikšmė DarniPora.lt pažinčių svetainė

Psichologas dr. Gediminas Navaitis, tirdamas bei konsultuodamas sėkmingai ir nesėkmingai susituokusias poras, nustatė pagrindines darnių santykių prielaidas. Remiantis šių tyrimų rezultatais ir buvo sukurta pažinčių svetainėje DarniPora.lt taikoma suderinamumo įvertinimo sistema.

Galite būti tikri – pažinčių svetainės „Darni pora“ suderinamumo įvertinimo sistema padės Jums susipažinti su būtent tuo žmogumi, su kuriuo statyti darnių santykių namą Jums bus lengviausia. Tačiau nepamirškite, kad šis namas pats nepasistatys. Reikės ir Jūsų pačių pastangų bei kruopštaus darbo. Bet, kai šalia bus mylimas žmogus, kurio darnių santykių vizija sutampa su Jūsiške, kiekviena kartu praleista akimirka įgaus malonumo skonį.