Pažinčių tarnyba

Kam reikalinga pažinčių tarnyba DarniPora.lt?

Pažinčių tarnybos “Darni pora” pradininkas Dr. psichologas Gediminas Navaitis porų tarpusavio santykių analizei skyrė didžiąją savo gyvenimo dalį. Tirdamas sėkmingai ir nesėkmingai susituokusias poras, jis nustatė pagrindines darnių santykių prielaidas, kuriomis remdamasis ir buvo išplėtota novatoriška internetinė pažinčių tarnyba DarniPora.lt.

Neužtenka, jog du žmonės trauktų vienas kitą. Dauguma santuokų prasideda nuo puikios tarpusavio traukos. Tačiau pažinčių tarnybų statistika teigia, kad iš šimto susituokusių porų daugiau nei pusė išsiskiria. Kodėl? Darnūs santykiai – tai ne vien fizinis potraukis. Svarbu, kad sutaptų poros charakteriai, vertybės, požiūris į įvairius dalykus, pavyzdžiui, vaikus ar vyro ir moters vaidmenis šeimoje.

Iš teorijos į praktiką

Išanalizavęs atliktų tyrimų rezultatus dr. G. Navaitis išskyrė pagrindinius faktorius, lemiančius poros santykių sėkmę. Jais remdamasis G. Navaitis sukūrė sistemą, padedančia nustatyti vyro ir moters suderinamumą. Ši sistema buvo tobulinama 16 metų. Internetinė pažinčių tarnybos “Darni pora” pagrindą sudaro daug kartų sėkmingai išbandyta praktinė šios sistemos versija.

Internetinė pažinčių tarnyba “Darni pora” ir jos veikimo principas

Svetainė “Darni pora” veikia panašiai kaip įprasta pažinčių tarnyba. Čia registruodamiesi turėsite papasakoti apie save, nurodyti reikalavimus potencialiems partneriams, tačiau ne tik tai. Registruodamiesi taip pat atliksite specialistų parengtas užduotis ir testus. Jie apims įvairias sritis: Jūsų charakterį, vertybes, nuomonę, bendravimo įgūdžius ir kt. Remiantis šia informacija ir naudojant mokslinius metodus internetinė pažinčių tarnyba “Darni pora” patikrins tūkstančius narių anketų ir nurodys, su kuriais nariais Jūsų ilgalaikiai sėkmingi santykiai labiausiai tikėtini.

“Darnios poros” pranašumai prieš kitas pažinčių tarnybas

“Darni pora” nėra dar viena pažinčių tarnyba. Įprasta pažinčių tarnyba yra mokama, o „Darnios poros“ svetaine galite naudotis nemokamai. Be to, įprastos pažinčių tarnybos leidžia ieškoti parnerio tik pagal demografinius požymius (amžius, ūgis, išsilavinimas ir pan.) O mūsų pažinčių tarnyba suras Jums sielos draugą, su kuriuo būsite suderinami svarbiausiose gyvenimo srityse.

Argi dabar ne tinkamiausias laikas rasti žmogų, kuris Jus vertins, lepins ir mylės už tai, kas Jūs iš tiesų esate? Užsiregistruokite ir pažinčių tarnyba “Darni pora” Jums padės.