Nuotraukos, kurios nepadės Jums susipažinti…

Darbas pažinčių portale, leidžia pastebėti įdomių tendencijų… Viena iš jų pasirodė esanti tikrai verta net atskiro blog‘o. Tai yra profilių nuotraukos. Išskyriau keletą pagrindinių klaidų, kurias žmonės daro dėdami į internetą savo nuotraukas. Juk nuotrauka parodo dalį Jūsų asmenybės, o kai Jūs tegalite patalpinti į savo profilį, sakykime, iki 4 nuotraukų ir jos yra Jūsų vizitinė kortelė, tai kokio velnio dėti nuotraukas, kurios sudarys įspūdį, kad su Jumis susipažinti neverta, neįdomu ar apskritai NEGALIMA?

Visų pirma, niekada, kartoju, NIEKADA, netalpinkite nuotraukų kuriose esate gerokai išgėręs arba apsistatęs daugybe taros, tik ir telaukiančios, kol jos turinys bus suvartotas. Net tada kai Jūsų nuotrauka atrodo linksma ir visai nepanaši į alkoholiko gyvenimo nuotrupą, kad ir gėrimas bare su draugais, vis tiek tai yra didelė klaida, nes tokia nuotrauka tikrai nesudomina, nesudaro įspūdžio, kad Jūs smagus, rimtas ar ypatingas. Ji tesakys – BARO MUSĖ. O galbūt tai buvo vienintelis pasišėliojimas per pastaruosius penkerius gyvenimo metus? Tai jau bus nesvarbu…

Antra klaida, kurią žmonės neretai daro – iškerpa iš nuotraukų savo eks ar draugus (juk vis tiek matosi jus apkabinusi ranka)… Žmonės nekvaili ir pastabūs detalėms, ir kai jie jaučia, kad Jūs norite ką nors nuo jų nuslėpti – jie Jus ignoruoja. Nesudarykite apie save blogo pirmojo įspūdžio. Galų gale tai neleis Jums patiems užmiršti savo ankstesniosios antrosios pusės, juk matysite ją kiekvieną kartą prisijungę prie savo pažinčių portalo anketos.

Nuotraukos su įžymybėmis. Čia tap pat dažna klaida. Nesvarbu ar Jūs ir Jonas Mačiulis esate geriausi draugai, netalpinkite nuotraukos su juo, kurioje Jūs dar ir esate „išmetęs kietą pozą“. Tai atrodo kvaila. Ir netgi pagalvokite – jei Jūs būtumėt geriausi draugai su Jonu Mačiuliu, ar Jūs apskritai norėtumėte būti nuotraukoje kartu su juo? Vėlgi Jūs netapsite nei labiau svarbus, nei labiau viliojantis, būsite tik nepastebimas asmuo šalia įžymybės.

Galiausiai, bet ne mažiausiai svarbu – nuotraukos šalia automobilių ir kitų brangių daiktų. Šis fenomenas iki šiol manęs nebaigia stebinti. Jūsų naujoji Calibra atrodo nuostabiai ir tai Jus padarys pačiu populiariausiu žmogumi pažinčių svetainėje, ar ne? NE. Jei Jūs stovite prie kokio nors savo žaisliuko, demonstruojančio Jūsų didžiavimąsi savo daiktais, jūs atrodysite NETIKRAS. Kažkada kolegė Monika pasakė labai teisingai – kai neturi kuom girtis, giriesi daiktais. Ir apskritai vargu ar kas nors draugauti su žmogumi, kuriam daiktai rūpi labiau už žmones. Sutinku, kad galbūt automobilių taisymas ir plovimas ar brangių automobilių kolencionavimas yra Jūsų hobis, bet tada dėdami nuotrauką pasistenkite, kad tai atspindėtų Jūsų asmenybę, o ne Jūsų kainą ar norą pasirodyti.

Žinoma, dar galėčiau rašyti apie kitus atvejus – atvirai demonstruojamus nesamus raumenis, išriestus mergyčių užpakaliukus ir atkištas lūpytes į plastmasines vyšnias, Dolce ir Gabanna drabužių logotipus iš Gariūnų turgavietės, bet tai jau specifiniai atvejai ir, visai sutikčiau, kad gal kažkam tai ir yra gražu. Man ne, bet tai jau subjektyvu. Būkite savimi!