Matas ir Monika

Dažnai sulaukiame laiškų iš žmonių, kuriuose jie papasakoja apie laimingas pažintis portale DarniPora. Šį kartą norime pasidalinti su Jumis Mato istorija, kurios pabaiga kaip pasaka – pažintis internete baigėsi poros vedybomis.

Kodėl nusprendėte ieškoti pažinčių internete ir kodėl pasirinkote “DarniPora” portalą?
Aš buvau kurį laiką vienišas, o mano (tuo metu būsima žmona) ieškojo vaikino. Pasirinkome DarniPora.lt portalą, nes jis atrodė rimčiausias pradėti ilgalaikius sąntykius. Nei aš nei mano būsima žmona neieškojome trumpalaikių nuotykių, mums rūpėjo ilgalaikė draugystė, buvome nusiteikę rimtai. Darnipora.lt portalas atrodo pats patikimiausias ieškant antrosios pusės.
Kaip prasidėjo jūsų pažintis portale? Kuo Jus sudomino Jūsų antra pusė (nuotrauka, aprašymu apie save, kita anketos informacija, pomėgiais). Ar greitai susitikote realiame gyvenime?
Mūsų pažintis tinklapyje prasidėjo daugmaž po gero mėnesio. Nors ji buvo prisiregistravusi jau senai, tačiau jau buvo apimta nevilties. Savo ruožtu, aš nenuleidau rankų ir atkakliai ieškojau antrosios pusės, teko perskaityti ir parašyti per 400  sudominusių merginų. Visas atrinkinėjau atmetimo principu ir jau buvau beprarandąs viltį, kuomet nusprendžiau parašyti Monikai. Ilgai nesusirašinėjome, pasiūliau surizikuoti ir iškart susitikti kitą dieną, mano nuostabai, Ji sutiko. Nors Jai pačiai jau buvo kilusi mintis ištrinti anketą, tačiau, nusprendė surizikuoti! Taigi, mūsų pažintis įvyko eksprontu. Abu norėjome paskutinį kartą pabandyti savo laimę ir mums pasisekė.
Kaip vystėsi Jūsų draugystė, kiek laiko susitikinėjote ir aišku, papasakokite šiek tiek apie piršlybas ir santuoką.
Nusprendėme susitikti Vilniuje prie Arkikatedros. Juokinga istorija, Ji stovėdama ir laukdama manęs pamačiusi link jos einantį vaikiną išsigando, nes pamanė, kad tai aš, tačiau, aš buvau jai iš nugaros ir maloniai nustebinau. Ji man pasirodė labai graži ir miela, pirmas įspudis buvo nuostabus. Mes pasivaikščiojome po Vilnių, palei upę. Kai sušalome išgėrėme arbatos. Žiūrėdamas Jai į akis pasakiau, kad negaliu atitraukti nuo jos akių, nes Ji labai graži (Monika dar šią akimirką brangina :)). Kuomet mes išsiskyrėme per pirmąjį pasimatymą, jaučiausi lyg ant debesų. Jaučiau, kad pagariau radau tą vienintelė. Pasimatymai sekė vienas po kito, po kokių 2 mėnesių mes jau apsigyvenome kartu (kam laukti, jeigu žinai ir matai, kad tas žmogus yra tavo). Pasipiršti nusprendžiau išvykęs padirbėti į užsienį, nes be Jos man gyvenimas nebebuvo mielas, kažko trūko, jautėsi tuštuma, savijauta buvo tarsi našlaičio. Grįžęs iškarto pasipiršau, nuvežęs Ją ant pučkorių atodangos. Aš suvaidinau, kad Ją nuvešiu į darbą, tačiau, važiuosiu gražesniu keliu. Jeigu Ji ir nujautė, kad pasipiršiu, tuo metu Monikai tikrai buvo ne tas galvoje. Tyčia vilkinau laiką, Ji pradėjo zirzti, kad pavėluosime į darbą, o aš dar paprašiau ant pučkorių atodangos pasidaryti selfį, Ji ėjo su manimi, bet labai pikta, kai pažvelgė į tolį, atsisukusi pamatė mane su žiedu rankoje ir priklaupusį ant vieno kelio. Žinoma, jaudinausi ir aš pats, nes net žiedą laikiau atvirkščiai atidarytą, bet, kaip sako Monika, tokie dalykai malonūs ir įsimintini. Susituokėme 2018 metų Liepos 27 dieną. Praėjus dvejiems su puse metų nuo mūsų pažinties. Atsimenu kaip stovėjome prie altoriaus apsiašarojusiomis iš laimės akimis, tai buvo viena iš pačių gražiausių dienų mūsų gyvenime.  Dabar esame laimingi, po truputį planuojame vaikus, laikome du katinus. Daug šypsomės ir juokaujame.

Ką patartumėte žmonėms, bandantiems rasti meilę internete?
Mūsų patarimas kitiems yra būti savimi. Nevaidinkite ieškodami savosios antros puselės. Jeigu būsi su kauke, kaukę ir pamils, būk toks koks esi. Niekada nenuleisk rankų, ta laimė ateis, tik reikia kantrybės ir atkaklumo.
Registruokitės nemokamai jau šiandien ir pradėkite savo meilės istoriją
NORIU GAUTI SU MANIMI SUDERINAMŲ NARIŲ SĄRAŠĄ!

2 Comments

  1. Martyna

    Man kažkaip atrodo, kad vedybomis viskas tik prasideda… Bet jeigu jau rašote, kad baigėsi, tai ech. Liūdna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *