Kaip tiksliai sužinoti kad ji “ta” vienintelė?

Sutiksiu su Jumis, kad meilė yra malonus jausmas, bet kai ateina kalba apie ateitį ir rimtus santykius, kaip galima sužinoti, kad ji yra tikrai “ta” vienintelė?

Pabandysiu atrinkti kelis punktus, kurie mano manymu yra svarbiausi ir gali padėti apsisprendžiant:

Ji protinga

Juk įdomiau kai tu merginos akyse negali įžvelgti jos minčių ir turi bandyti nuspėti juos norus. Ir juk kartais norisi pakalbėti su mergina ne tik apie orą…

Ji yra savarankiška

Juk niekas nenori merginos, kuriai reiktį būti aukle…

Ji seksuali

Manau, tai viena iš priežasčių, dėl kurių laikui bėgant poros skiriasi – pritrūksta seksualumo. Jums su ja neturi būti nuobodu lovoje.

Ji graži

Aišku šitas punktas manau ir taip akivaizdus, bet ne ką mažiau svarbus. Gera mergina turi stengtis pirmiausia būti graži sau, o tik tada Jums.

Ji gerbia tave

Tai svarbu. Ji turi mokėti išklausyti tavo nuomonę ,netgi jei tai jai neįdomu arba ji net nesutinka su ja. Ji nekad nekelia “Scenų” prie tavo draugų ar giminaičių, o palaukia kol būsite dviese.

Ji nevaržo tavęs

Mergina dėl kurios turi vakarą praleisti valgydamas sumuštinį ir žiūrėdamas TV, o ne su draugais leisti visą naktį prie pokerio stalo, tikrai neverta dėmesio. Juk vyrui būtina kartais pabūt su draugais.

Ji gerai sutaria su tavo šeima

Gera mergina turi ne tik dėl tavęs padėti tavo motinai virtuvėje, klausyti tėvo paistalų ar būti su tavo draugais. Daug geriau, kai jai tai  patinka.

Ji stengiasi tave patobulinti

Visi turbūt sutiks su tuo, gera mergina visada turi stengtis savo vaikiną padaryti geresniu žmogum.

Ji myli tave

Jeigu mergina tikrai myli tave tokį, koks tu esi, reiškia tai yra JI!

P.S. jei tu manai, kad gali tokia būti, parašyk man! 🙂

Registruokitės nemokamai jau šiandien ir pradėkite savo meilės istoriją
NORIU GAUTI SU MANIMI SUDERINAMŲ NARIŲ SĄRAŠĄ!

23 Comments

 1. Giedre

  Labai jau didelio tikslumo tau norisi, o ir reikalavimai tokie ne is kukliausiu. Ir grazi, ir protinga, ir seksuali, ir nuosaiki, ir liberali…. 😀 Ojoj.. Parasyciau tau, bet nesu tikra, ar visa atitinku… 😀

 2. Mantas

  Nori ir neranda, nes visų reikalavimai didesni už pačių galimus pasiūlyti savybių rinkinius. Ainam dabar paverkti ta proga :))

 3. Liuka

  Jei ne punktas “Ji seksuali”, sakyčiau, kad vyrukui su tokiais reikalavimais labiausiai tiktų likti gyventi su savo mama, nes būtent ji labiausiai atitiktų visus kitus reikalavimus. 🙂 Ypač mane sužavėjo dalis “Ji nevaržo tavęs”. Labai patogu turėti namie būtybę, kurią prisimeni tada, kai visi kiti malonumai jau išsemti. Grįžti linksmas, įkaušęs, po gerai su draugais praleisto vakaro, o namie… šlepetės pašildytos, vakarienė garuoja, lova paklota, o per televizorių rodo tavo mėgstamas futbolo rungtynes. Kol tavęs nebuvo namie, tavo brangioji pasirūpino, kad santechnikas sutvarkytų vonioje varvantį kraną, o dailidė pakeistų seniai girgždantį laiptelį…. ir taip diena iš dienos. Tikras vyrų rojus… Gal kur nors ir yra ideali mergina, atitinkanti visus autoriaus reikalavimus, tik klausimas, ką pats esi pasirengęs pasiūlyti tokiai žaviai būtybei?

 4. Egis

  Skaitau, skaitau…. nieko nesuprantu… Jei Tu Ją myli, visi likę punktai savaime atpuola… Ir jokie punktai nepadės, jei nemylėsi… :)) parašiau, kaip nuo seno kalendoriaus nurašiau…:)

 5. Kriste

  Man būtų labai įdomu, ką gero gali pasiūlyti idealiai kandidatei Aleksandras? Ar reikalavimai – konkretūs, o pasiūlymų – pššš? 😀

 6. Sima

  Su tais tobulinimais tai atsargiai… Aišku, kad norisi vyrą patobulinti, padresuoti, bet kad pats to prašytųsi 🙂

 7. Danutė

  “Ji protinga” – tokia protinga, kad sugebėtų išlikti kvailesnė už mane. Ar ne?
  “Ji seksuali” – o lova labiausiai skirta miegoti ir sapnuoti nenuobodžius sapnus… 🙂
  “Ji nevaržo tavęs” – o jeigu ir pati tuo metu nesivaržo?
  “Ji myli tave” – o ar tikrai+amžinai myli, kaip sužinoti?
  🙂

 8. keistai prieštaringi dalykai, kad mergina JO NEVARŽO ir mergina TOBULINA.
  Tikrai varžyti neimčiau. Tačiau, jei jau tobulinčiau-tai ir tobulinčiau, kad liktų laiko ne tik prie TV, su draugais, bet ir dviese (ir nebutinai lovoj, kur reiketų būti seksualiai, kada ten bepatektum-juk esama tam tikru ritmu kaip gamtoje: ziema-vasara).
  Autoriau, jei tikiesi tokią rasti-linkiu, kad rastum. Tik neverk kai pamatysi, kad nuo visu galimybiu-pats sau nusibosi

 9. I'na

  Viso to, ko Alkesandras lauktų iš išrinktosios, gyvenime išmokstama. Ir lengvai pritaikoma, jei yra MEILĖ. Jei yra abipusė meilė. Jei moteris taip pat yra nevaržoma, gali dalį laisvalaikio leisti savo nuožiūra. Bet kuriuo atveju lengviau bendrauti su žmogumi, kuris gyvenime ieško ir atranda gerąsias žmogaus savybes. Tuomet tikėtina, kad pats keisis, tobulės.

 10. Giedrutė

  Įsivaizduok, kad sutinki dvi merginas. Viena iš jų – idealiai atitinka visus išvardintus punktus. Kita – ne mažiau žavi, bet su kai kuriais punktais prasilenkia, t.y. neideali. Klausimas – kurią iš jų pamilsi? O atsakymo nėra… Meilė niekada nepaklūsta logikai, ir jokioms taisyklėms, jokiems idealams. Gali sutikti žmogų, kuris visiškai neatitiks tavo vaizduotėje susikurto idealaus žmogaus įvaizdžio, ir po kurio laiko nebegalėsi be jo gyventi.. Arba gali sutikti savo idealą – visos savybės tobulai atitiks tavo išvardintąsias, bet po kurio laiko vis stipriau ir stipriau imsi jausti, kad kažko ten giliai tavo viduje vistiek trūksta.. Meilės… Nes bet koks bandymas sukurti idealius santykius su idealiu žmogumi yra iš anksto pasmerktas.
  Kažkada maniau, kad jei tikrai nuoširdžiai stengsiesi ir investuosi laiką ir pan. į santykius, tai būtinai iš to kas nors išeis. Bet gyvenimas pamokė – nė velnio. Gali būti tobulas, bet nepriversti kito žmogaus tave pamilti. Ir atvirkščiai – gal sutikti tobulą žmogų, bet širdis vistiek negalės užmiršti netobulo..
  Meilė nepaklūsta idealams.
  Be to, yra toks gražus posakis – reikia stengtis ne surasti tobulą žmogų, o pačiam būti tobulu žmogumi.

 11. as uriu drauge ir ji man labai patinka as ja myliu man nesvarbus tie punktai juk jei ji tave myli ir tu ja myli juk nieko kito ir nereikia sorry uz rasybos klaidas skubejau lb 😀

 12. Renatas

  As tokia turiu nors jei tik 16 o man 18.. bet ji tokie yra.. visi pasakymai apie tobula ir vienintele tinka jai, tik del paskutinio nezinau

 13. romas

  as manu tu nesuvoki kad tu tsg privalai but laimingas su ja o ji laiminga su tavimi o as nemanau kad tu busi tas zmogus kuris padarys ja laiminga as nepritariu kai pora isvaro viena puse na lieva o kita na prava o vakare gryzta permiega bendroje lovoje ir isvaro vel taipapt… as manau visur kartu vieni kita myli ir jei tu zmogu myli bus grazi, galbut nera tobulyme nes su tokiomis net neidomu kurti gyvenima nes pasitikejimo jaj nkad negaletum suteikt. jei ji paprasciausiai isvarytu su draugem kavutes atsigert. as esu pavydus. bet as ta zmogu ir myliu kai pavydziu. kaip pavydi taip ir myli. jei man sako perdaug pavydi tsg ismok nekreipt demesio , tai kai as vygdau jos prasyma (nepavydeti) kad butu laiminga as atsalstu pats….

 14. Auruze

  visi sie punktai kiekvienam vaikinui skamba itin maloniai,zinoma,bet idealioms mergimoms reikalingi tokie pat partneriai salia.tad pries keldami reikalavimus,mielieji,atsigrezkit i save.jei sie punktai apibudina jus /aisku be jokiu isimciu/ tuomet sekmes

Leave a Reply

Your email address will not be published.