Kaip susirasti merginą?

Pateiksime keletą patarimų, kurie tikrai padės rasti artimą sielą.

 1. Kalbėkitės su kiek įmanoma daugiau moterų, ne tik su tomis, kurios jus domina. Šitaip pradėsite suprasti, kaip merginos reaguoja į vienokius ar kitokius pokštus, kas joms rūpi, kas yra juokinga. Galite net išsikelti sau tikslą – kasdien užkalbinti po penkias naujas moteris (bet kokio amžiaus, išsilavinimo).
 2. Turėkite kažkokį ženklą, kuris padėtų suprasti, jog esate vienišas. Pavyzdžiui, marškinėliai su užrašu „Ieškau mylimosios“ arba apyrankė, ant kurios būtų užrašyta „Vis dar vienas“ – puikus ženklas, parodantis, kad esate potencialus dėmesio objektas.
 3. Nebandykite užmegzti pokalbio apie „branduolinius bandymus“, „toksines medžiagas“ ar kitas globalias problemas. Kalbėkitės apie tai, kas vyksta dabar, kas vyksta aplink. Iš tiesų, nėra labai svarbu, ką jūs sakote, svarbiausia – kaip sakote. Jei abejojate, tiesiog tarkite „labas“.
 4. Išeikite iš namų. Nebūtinai reikia eiti į barus ar klubus, tačiau turite imtis tokios veiklos, kuri leistų jums susipažinti su naujais žmonėmis. Pavyzdžiui, internete susiraskite skelbimų apie renginius, kurie jums patiktų – ten gali atsirasti merginų, turinčių panašius pomėgius. Galite ieškoti naujų interesų ar veiklų – dar smagiau, rasite ir naują užsiėmimą, ir merginą vienu metu.
 5. Būkite atviro proto. Jeigu ieškote merginos ir einate į pasimatymus, turėtumėte atleisti pirmo susitikimo drovumą ir nerangumą. Juk dažnai nutinka taip, kad antrąja puse tampa tas žmogus, kurio šalia savęs pamatęs pirmą kartą nė neįsivaizdavote.
 6. Mokykitės sakyti komplimentus merginoms. Meskite iššūkį sau ir stenkitės rasti kažką gražaus ar mielo visose merginose. Tai nebūtinai turi būti fizinis bruožas: tai gali būti mielas gestas, įgūdis, talentas ar panašiai.
 7. Flirtuokite. Didelė dalis žavingų žmonių žino, kaip flirtuoti ir kaip užmegzti kontaktą su kitais žmonėmis. Flirtas yra tikra buvimo nuoboda, irzlumo ar sutrikimo priešingybė, padėsianti jums užtvirtinti savas pozicijas.
 8. Tapkite geru pašnekovu. Ir kalbėkitės ne apie savo motiną, savo katę ar didžiulę vabalų kolekciją. Geras pašnekovas randa tai, ką turi bendro su kitu žmogumi, ir kalbasi būtent apie bendrus dalykus.
 9. Jei jums patinka mergina, su kuria kalbatės, būkite tas, kuris baigia pokalbį. Tai leis suprasti, ar antroji pusė jumis domisi taip pat. Parodykite, kad dabar esate užimtas, tačiau mielai pratęstumėte pokalbį. „Turiu eiti, bet buvo labai miela su tavimi kalbėtis. Gal norėtumei pratęsti pokalbį prie kavos puodelio?“ – galite pasiklausti jos. Jei ji atsakys teigiamai, gaukite jos telefono numerį ir judėkite pirmyn.
 10. Perženkite lietimo barjerą. Einate į pasimatymą su mergina ir bijote paliesti net jos ranką, kol ji to nepadaro pirma? Tai geras įprotis, tačiau jis visai nepadeda jums romantiškuose reikaluose. Būkite žaismingas ir atminkite, kad prisilietimai prie su jumis bendraujančio žmogaus rodo, kad jis tikrai jus domina ir jums patinka. Todėl šiek tiek surizikuokite.
 11. Priverskite ją juoktis. Merginos visada mėgsta vaikinus, turinčius gerą humoro jausmą. Nesvarbu, ar esate sarkastiškas, ironiškas, tiesiog juokaukite. Ir atminkite, kad jei mergina negali su jumis kartu juoktis, ji nebus ta, su kuria galėsite praleisti daugiau laiko. Ir galbūt atvirkščiai – mergina, kurios iki šiol nepastebėjote, juoksis taip nuoširdžiai iš jūsų pokštų, kad suprasite atradęs tikrą sielos bičiulę.
 12. Padėkite kitiems. Tai gali būti ji, gali būti kas nors kitas, nesvarbu: palaikykite duris einantiems iš paskos, net jei jie ir tolėliau, padėkite nešantiems sunkius daiktus, parodykite kelią jo ieškantiems. Ir nesistenkite nieko apgauti – padėkite kitiems net tada, kai jos nėra šalia. Tai padės užsitarnauti jos akyse tikrai gero vaikino įspūdį.
 13. Atskirkite drauges. Jeigu susiradote daugybę draugių, bet ne merginą, nustokite investuoti savo laiką ir dėmesį į tą žmogų, kuris nenori būti jūsų antrąja puse. Skamba baisiai, tačiau tai padės išvengti blaškymosi ir pasimetimo jausmuose. Bandydamas sukelti jausmus širdyje tos, kuri jumis domisi kaip draugu, ne kaip vaikinu, blaškysitės veltui. Geriau likite gerais draugais ir daugiau dėmesio skirkite pasimatymams.
 14. Jeigu pastebėsite, kad merginos jumis domisi, tačiau staiga atšąla ir atsitraukia, nustokite skubėti ir reikalauti iš jų jausmų sau. Sulėtinkite tempą ir nė nemėginkite kiekvienos patinkančios merginos idealizuoti ar užkelti ant pjedestalo. Geriau susiraskite daugiau veiklos, kuri užpildytų jūsų dieną ir nekiltų pagundos jausmais atakuoti patinkančią silpnosios lyties atstovę.
 15. Būkite kantrus. Gyvenimas nesiklosto taip, kaip jūsų dienotvarkė, o ieškoma antroji pusė gali pasirodyti ir rytoj, ir po dvejų metų. Bet kuriuo atveju, kad ir kokio amžiaus būtumėte, santykiai visada įneš spalvų į jūsų pasaulį. Neverta stačia galva pulti ieškoti merginos, skubėti megzti rimtus santykius, nes vėliau tai gali sukelti skausmą abiems.

Prisiminkite, kad net jeigu ir nesusirasite antrosios pusės iki Kalėdų, visuomet vakarieniauti galite kartu su gerais bičiuliais arba iškeliauti į linksmą Kalėdų vakarėlį. Galbūt ten ir sutiksite savo tikrąją meilę? Jei būtent taip ir nutiks, turite būti pasiruošęs, kaip užmegzti pokalbį su patikusia mergina.

“Darnios Poros” nuolat klausiama patarimų, kaip bendrauti su mergina, kaip pradėti pokalbį, ką pasakyti patikusiai merginai ar moteriai.

Suprantama, kad sėkmingiausia būtų vadovautis savo intuicija ir pasinaudoti aplinkybėmis. Antra vertus, vyras iš anksto parengęs susipažinimo pokalbio pradžiai tinkamas frazes, jaučiasi tvirčiau ir remdamasis jomis gali kurti savitą, nepakartojamą susipažinimo būdą.

Taigi, ką tiktų pasakyti merginai ar moteriai, su kuria bandote susipažinti:

“Labas.” (Tai pats paprasčiausias kreipimasis, kuris gali patikti savo aiškumu ir ketinimų nuoširdumu).

“Ar mano kaklaraištis gerai užrištas? Aš einu į itin svarbų susitikimą ir turi atrodyti nepriekaištingai.” (Tinka sakyti biurų pastato vestibiulyje arba lifte).

“Čia yra knyga, kuri Jums tikrai patiks. “(Patogi pokalbio pradžia su mergina žiūrinėjančia knygas knygyne).

“Gal patartumėte kokią knygą nupirkti draugui besigydančiam ligoninėje? ” (Ne tik užkalbinate, bet ir patvirtinate, jog esate patikimas draugas).

“Jūs mis Vilnius?” ( Klaipėda ar dar koks kitas mietas) Aš mačiau Jūsų nuotrauką žurnale. (Ar rasite mergina, kuriai nepatiks toks “apsirikimas”).

“Gal pasakysite, kur artimiausias paštas?” (Jūs puikiai žinote, kad paštas už dviejų kvartalų, toje pusėje į kurią eina mergina. Labai tikėtina, kad ji pasiūlys eiti kartu. Jei paklaus, ko ten einate, įsidrąsinkite pasakyti, jog tiesiog norėjote su ja susipažinti).

“Jums patinka šie marškinėliai? Man reikia nupirkti dovaną sesutei.” (Toliau galėsite aptarti jaunesniųjų broliukų ir sesučių kaprizus).

“Jūs prancūzė?” (Į jos klausimą: “Kodėl taip manote?” atsakysite: ”Nes atrodote labai seksualiai ir paslaptingai”).

“Jūs švedė?” (Į jos klausimą: “Kodėl taip manote?” atsakysite: ”Nes Jūsų nuostabūs šviesūs plaukai”).

“Jūs italė?” (Į jos klausimą: “Kodėl taip manote?” atsakysite: ”Nes Jūsų tamsios, kerinčios akys”)

“Kokios veislės Jūsų šuo? Jis labai gražus.” (Tinkama pokalbio su mergina vedžiojančia šunį pradžia).

“Įdomi knyga. Ar jau skaitote skyrių, kuriame paaiškėja žmogžudys?” (Tai galia pasakyti merginai šalia, kurios sėdite autobuse. Aišku, reikėtų žvilgtelėti ką mergina skaito. Gal filosofijos vadovėlį?).

“Neverta sušlapti…” (Ir pasiūlote prisiglausti po Jūsų lietsargiu).

“Ką manote apie šią pjesę?” (Tai galima užkalbinti moterį, kuri pertraukos metu viena stovi teatro foje).

“Jūs vaidinote Kristiną …” (Taip irgi galite užkalbinti vienišą teatro lankytoją. Kone kiekvienai moteriai patiks būti supainiotai su aktore. Prieš tai dera pažvelgti į teatro repertuarą bei aktorių sąrašą).

“Gal galėtumėte paduoti man ketčupą?” (Patogi frazė pradedant pokalbį su mergina sėdinčia prie gretimo stalo picerijoje).

“Gal žinote ką čia vertą užsakyti?” (Tai irgi tinkama frazė kavinėje ar picerijoje).

“Sakykite ar mes nebuvome susitikę Venecijoje?” (Tai geresnis nusibodusio klausimo: ”Kur aš Jus mačiau variantas).

“Visą dieną praleidus prie knygų reikia pailsėti.” (Gal taip pavyks užkalbinti merginą bibliotekoje.)

“Kodėl aš visada atsistoju į eilę, kuri slenka lėčiausiai.” (Galima sakyti stovint bet kurioje eilėje).

“Gal galėtumėte mane nufotografuoti prie…” (Po to tiktų dėkoti. Po to galima prašyti leidimo nufotografuoti ją, nes su ją vaizdas bus natūralesnis ir gyvesnis. Po to galima klausti, kaip atiduoti nuotrauką).

“Ar padėtumėte atžymėti mano gimimo dieną ir išgertumėte su manim taurę šampano?” (To galima paklausti moters, kuri viena užsuko į barą ar kavinę. Juk dokumento, patvirtinančio Jūsų gimimo datą, ji tikrai nepareikalaus).

“Gal galėčiau pažiūrėti šios dienos valiutų kursus?” (Prašymas, patvirtinantis Jūsų solidumą. Prašyti reikia moters, vartančios laikraštį).

“Sunku suprasti, ką norėjo pasakyti dailininkas šiuo paveikslu.” ( Tai galima pasakyti prie daugumos šiuolaikinio meno kurinių).

“Kiek veršienos reikia pirkti trims žmonėms? Mano tėvams ir man.” (Netgi menkai romantiškoje mėsos parduotuvė gali pamėginti užmegzti romantišką pažintį).

“Visai netoli nusipirksite tą patį pigiau.” ( Tinkamas pokalbio užmezgimo būdas gatvės mugėje. Po to galite parodyti, kur “tą patį” matėte. Kadangi daugelyje gatvės mugių prekiauja panašiais suvenyrais, veikiausiai kažką panašaus rasite).

“Gal prižiūrėsite mano rūbus kol aš maudysiuosi.” (Patogus būdas užmegzti pokalbį paplūdimyje).

“Jie elgiasi visai kaip žmonės.” (Tai galima sakyti Kauno zoologijos sode prie narvo, kuriame du žvėreliai glaudžiasi vienas prie kito).

“Jūs mano ryšininkė Nataša?” (Jei tai sakydamas būsite su juodais akiniais, tikrai prajuokinsite merginą).

“Kai pamačiau Jus, padėkojau likimui už tai, jog esu nevedęs.”

“Aš rašau straipsnį apie tai kai susipažinti su merginomis. Norėčiau Jūsų paklausti koks susipažinimo būdas Jums patraukliausias.” (O toliau beliks vykdyti merginos nurodymą).

O gal geriausia būtų tiesiog pasakyti: ”Nesugalvojau jokios priežasties susipažinti. Pamėginkime apseiti be jos.”