Ką daryti, jei draugauji, bet sutikai kitą?

Vakar stotelėje sutikau seniai matytą, bet artimą draugę su raudona rože rankose.  Pagalvojau: kaip romantiška… Ji draugauja su vaikinu jau dvejus metus, o jie vis dar vaikšto į ypatingus pasimatymus… Pasirodo tikrovė ne tokia paprasta. Kol važiavome autobusu, išklausiau jos istoriją, papasakosiu ją ir Jums.

Pasirodo, kad gėlę dovanojo kitas… Netikėta pažintis, jis pakvietė susitikti, o ji neatsispyrė pagundai. Pasakiusi vaikinui, kad eina pasisėdėti su draugėmis, nuėjo į pasimatymą su kitu… Ir štai rožė, žibančios akys… Naujasis pažįstamas ją sužavėjo, o bendravimas buvo lengvas ir sklandus.

Santykiai su vaikinu jai nekaip klostosi. Dveji metai draugystės, bet bendros ateities nemato. Jis nieko ir nežada… Yra prisirišimas bei meilė daugiau kaip šeimos nariui nei kaip antrajai pusei. Jie kartu, nes taip geiriau nei atskirai. Nes taip patogu.

Bet štai atsirado kitas… Kaip elgtis toliau? Jai norisi pabandyti su naujuoju draugu, bet ką daryti su senuoju..? Draugauti su abiem, kol apsispręs, ir slėpti tiesą? Gal iš tiesų nieko blogo susitikti su kitu ir palyginti, kas jai geriau, jei reikalai nenueina iki lovos? Ar griežtai rizikuoti ir būti su vienu, prarandant kitą?

Ši situacija man kelia daug klaustukų. Aš žinau, kaip elgtis teisingiausia, bet būkim realistai, ne moralistai… Ar ji turi teisę susitikinėti su abiem? Juk dar per anksti rinktis… Jei suklys, liks viena.  Taigi ką daryti? Kaip elgtumėtės Jūs?

Registruokitės nemokamai jau šiandien ir pradėkite savo meilės istoriją
NORIU GAUTI SU MANIMI SUDERINAMŲ NARIŲ SĄRAŠĄ!

67 Comments

 1. edita

  as patarciau rinktis kita. kad ir kaip ziauriai nuskambetu esamo vaikino atveju, bet jei nesimato ateities su esamu, tai geriau netampyti gumos toliau ir rizikuoti. tik zinoma protingiau butu palaukti ir isitikinti, kad naujas draugas bus tikras, o ne keliu susitikimu atvejis. be to tokia patirtis gali parodyti, kad esamas vaikinas yra vis gi brangesnis nei dabar atrodo.
  kaip kazkuris protingas filosofas pasake: “geriau buti alkanam, nei valgyti bet ka; geriau buti vienam, nei gyventi su bet kuo”

 2. Manau jeigu tokia pati situacija susiklostytu priesingos lyties pusej (draugui atsirastu tokia proga), tai dauguma tikriausiai megintu su abiem. Bet kaip dazniausiai buna, po to gautusi šnipštas – vaikis liktu vienas ir be naujos drauges ir sena istumtu ragus 🙂

 3. Giedrė

  Geriau būt vienai negu su bet kuo. Ir aš šios taisyklės laikausi ne tik moraliai, bet ir realiai 🙂 Jei su esamu draugu santykiai ne kokie, jokios ateities nematyt.. tai kyla klausimas kodėl tie du žmones yra kartu.. – nes taip patogiau. Na nežinau, būti kartu tik dėl patogumo, tai apgaudinėti ne tik kitą žmogų, bet ir save pačią. Aš prieš ieškodama naujų pažinčių, padėčiau tašką ties senosiomis. Nes tie kas nori ir vieno, ir kito – galiausiai lieka neturėdami nieko.
  Aišku, kiek kitaip, jei žmogaus sąžinė labai tyli – tada galima su abiem iš karto “bandyti”. Kadangi mano sąžinė tokiu atveju imtų rėkti, todėl aš taip elgtis negalėčiau.
  Gal ir nebūtinai teisinga, bet tokia mano nuomonė. Reali.

 4. As sakau – geriau gailetis to, ka padarei, nei to, ko taip ir nepadarei. Todel as jos vietoje issiskirciau su vaikinu, su kuriuo tiesiog “patogu” ir pameginciau susitikineti su tuo, nuo kurio ziba akys.

 5. “Santykiai su vaikinu jai nekaip klostosi. Dveji metai draugystės, bet bendros ateities nemato.” Manau, kad turėtų būti visiškai aišku, ką reikia daryti:)

  Na bent jau man būtų aišku.

 6. Agnė

  Monika, tai kad nuo pirmų pasimatymų dažnai žiba akys, o po kelių savaičių matyti to žmogaus nebesinori. Tada gailėtis to, ką padarei, būtų sunkiau nei atrodo.

 7. Giedrė

  Na jei du metai patogios draugystės yra ne bet kas, tuomet prieš žibinant akis kitam reikėtų tai ir įvertinti..

 8. Agne, bet sioje situacijoje, manau, svarbiau net ne tai, kad del naujo zmogaus ziba akys, o tai, kad del senojo nebeziba. As manau, kad patogi draugyste yra daug blogiau, nei jokios draugystes. Kita vertus, jei isiskyrusi su vaikinu pajusi, kad tau jo tikrai tikrai reikia, visada galesi versti kalnus, kad ji susigrazintum. Sakoma, dirbk, stenkis ir Dievas tau pades.. Manau, tai galioja ir meiles reikalams.

 9. Jurgis

  O man atrodo, kad jai reiktu su juo pasidulkinti ir tada spresti, butu n kartu lengviau. Jums, “moralistai”, gal tai ir sunku suvokt, bet realiai tai nieko baisaus neatsitiktu. Nes santykiams nera nieko blogiau, kaip partnerio pririsimas ir bet kokios laisves suvarzymas.

 10. Remigijus

  Mano asmeninė patirtis skaudi šiuo klausimu ir ne tokia atvira… O rezultatas: “Jeigu žmogus ieškai patogesnio gyvenimo susibendravime su nemylimaisiais, tai klausimas ar tai bus geriau, nei tikroji meilė, kuri ir šiaip ištirpdo daugelį sunkumų… dėl artimiausiojo svarbos”.

  Tikiuosi, kad suprasite.

 11. Zinot, perskaicius straipsneli, komentarus ir gerai paglvojus patarciau tai merginai laikyti abu!:) Taip taip, nesistebekit ir nemoralizuokit! Santykiai, kurie dar nera santuoka, neipareigoja.Jei mergina (ir jos draugas)butu apsisprende buti pora, be jokios abejones jie tuoktusi.O dabar abu gyvena kartu, nes kartu vienam su kitu geriau, nei po viena.Valio, nieko tame blogo.Bet tai nera isipareigojimas “iki grabo lentos ..ir skausme ir varge…ttt”.Jie neprivalo uzsimerkti pries visa pasauli ir visus kitus zmones. Nei vienas.Galbut tas kitas sutiktasis merginai bus kaip tik tas zmogus, su kuriuo noresis isipareigoti?
  Taigi, bukime laisvesni ir viskas bus gerai.

 12. Giedrė

  Visose situacijose geriausias patarimas – elgtis taip, kaip tau norisi elgtis.
  O tas noras elgtis vienaip ar kitaip nuo kiekvieno žmogaus priklauso. Skirtingi juk esam. Nereikia smerkti nei tų, kurie turi gilius moralinius įsitikinimus.. Nei tų, kurie suteikia sau daug laisvės santykiuose.
  Užsimerkti prieš visą pasaulį ir visus kitus žmones tikrai negalima. Tačiau jei tikrai žiūri plačiai atmerktomis akimis (ir aišku turi šiek tiek proto, kad suvoktum tai, ką matai) – visada žinosi ką pasirinkti.

 13. Danutė

  Aš labiausiai pritarčiau Jonei. Draugystė – tai dar ne santuoka su įsipareigojimais. Gaila, kad dabar sumaišytos visos sąvokos. Jei AŠ sakau “draugas”, tai reiškia: toks draugas kaip ir draugė, kaip brolis, sesuo ar pusbrolis. o kitam ar kitai “draugas/ė” reiškia neoficialų vyrą/žmoną, beveik asmeninę nuosavyę. Tai apie ką galiausiai kalbame?
  Aš draugų ir pažįstamų galiu turėti kiek noriu, ir negriauš manęs jokia sąžinė su dar vienu susipažinus. Iš pradžių tai yra tik “pažįstamas”.
  O “akys žiba”, mano nuomone, nėra didesnė vertybė už “patogu”, nes tos akys žiba neilgai arba ima žibėti nuo ko kito… kaip ir “patogu” – čia pat patogu, o po akimirkos jau nebepatogu, pvz., kai tavo draugas tapo invalidu ir jį reikia slaugyti ilgai ilgai ilgai… be jokių perspektyvų…

 14. Agnė

  Monika, atvirai sakant, akys daugeliui nustoja žibėti ilgai draugaujant. Tiesiog meilė keičiasi į tokį paprastesnį prisirišimą ir kasdienį bendravimą.

 15. Agnė

  Jurgi, be komantarų… Kad aš savo vaikino laisvės nė kiek nevaržyčiau ir leisčiau su kuo papuola į lovą… Nieko gero tokiuose santykiuose nematau.

 16. Agnė

  Jone, Danute, turbūt pritariu nuomonei, kad geriausia bandyti toliau bendrauti su abiem, bet per ilgai neužtempti tokios situacijos. Bet kai pagalvoju, kad koks nors vyras su manimi taip elgtųsi, t.y. susitikinėtų su kita man nežinant, daug sudėtingiau darosi…

 17. Danutė

  Na, aš darkart apie tą patį savo nuomonę parašysiu – Agnei šįkart.
  Tavo pažįstamas ar draugas gali susitikinėti su kuo tik nori ir ničniekam neprivalo apie tai pranešinėti, jei yra pilnametis 🙂
  Tavo sužadėtiniui arba vyrui šitaip elgtis nederėtų, tai jau būtų nelegalus slapukavimas 🙁
  O apie meilužius ir sugyventinius…

 18. Agnė

  Remigijau, o kur ta tikra meilė? Nuo kada ji skaitosi tikra? Ar šiais laikas į tokius dalykus įmanoma žiūrėti visai be cinizmo? Laukiant princo galima ir senmerge mirti.

 19. Giedrė

  Aš nenorėčiau, kad su manimi taip elgtųsi artimas žmogus. Todėl ir pati neketinu taip elgtis. Jeigu santykiuose viskas gerai, tai tokių klausimų nekyla. Jei negerai – tada ir galima rinktis arba spręsti problemas, arba ieškoti kito.
  Beje, artimas žmogus man nėra tas, su kuriuo esu tik dėl patogumo. Jei žmones sieja “sutartiniai santykiai” – būnam kartu, nes dabar taip patogu.. tuomet normalu ir nueiti į pasimatymą su kitu. Aišku, jei tie “sutartiniai santykiai” nėra tik iš vienos pusės, kitam nieko apie tai nežinant..

 20. Nerijus

  Kas nerizikuoja,tas sampano negeria…bet rizika turi dvi pasekmes:sekme arba ne…pati mergina,gali nusprest,ka jai daryt…bet nelabai graziai atrodo,kai yra zaidziamas dvigubas zaidimas…

 21. Agnė

  Giedre, mano draugiškumas sklinda iš pačios keptų šiltų pyragų kvapo 😉 O akys paraudusios nuo nedamiegojimo…

 22. Agnė

  Giedre, jau ne kartą uždaviau šį klausimą, bet pakartosiu dar kartą: ar gali būti santykiuose viskas gerai? Net Šrekas su žmona pykosi 😀

 23. Agnė

  Nerijau, man irgi nelabai gražiai atrodo… Bet ar savo interesų atsisakymas nenuves prie to, kad lieki be nieko. Kur ta teisinga riba tarp savanaudiškumo ir pagarbos, pagalbos kitiems?

 24. Jurgis

  Agne, o kodel? Kodel visada butina ispraust i pasirinkima as arba visa kita? Kodel pradejus draugaut su zmogumi, iskart nori atimt jo laisve? Ir kiek tai prisideda prie jo laimes? O prie tavo? O jei neleidi, bet vis vien tai vyksta?

 25. Giedrė

  Agne, mano požiūriu, “santykiuose viskas gerai” nereiškia – tobulai :)) Nera namų be dūmų.. Jei tų dūmų jau tiek, kad nebera kuo kvėpuoti – tuomet tai problema. Ir ką reiškia bartis – susipykus (-usi) pagalvoji, kad tau jau iki gyvo kaulo įgriso šitie santykiai arba net ir susipykus vistiek zinai, kad tai tik laikini nesklandumai…
  O dėl papasakotos istorijos – jei mergina netiki santykių su dabartiniu vaikinu ateitimi, tai net jei ji ir neitų į pasimatymą su kitu, tie santykiai jau pasmerkti. Kaip tiki, taip ir yra 🙂

 26. Nerijus

  Kokia kalba Agne gali buti apie pagarbos savoka,jei jau yra pradedamas naujas zaidimas uz akiu…nenoriu moralizuoti ir galu gale juk patys zinome,kad pats pasaulis suklostytas toli grazu ne pagal saziningus principus…esme tame,kaip pats zmogus nori elgtis ir zino kaip save pateisinti ir ar jis bus patenkintas savo elgesiu ir ta ivertins artimieji…tad kiekvieno pasirinkimo laisve,visokeriopais atvejais…

 27. Migle

  Kazkada panasioje situacijoje paklausiau draugo, kokia perspektyva mato. Isgirdus, kad tik as kazkokiu perspektyvu noriu, apsisprendziau “oficialiai”. Realiai naujos pazintys neatsiranda, kai mums kazko netruksta. Vidinis apsisprendimas ieskoti nauju pazinciu anksciau buvo, dar iki naujoms pazintims atsirandant. Manau sios merginos irgi, juk sako, kad ateities nemato. Reiskia anksciau ar veliau ji arba jos draugas sutiks toki/tokia su kuria ateiti matys. Ji jau tokio iesko… Galbut jos draugas irgi, tik kol nerado, nieko nesako, “patogumo” negriauna.
  p.s.
  Bet veliau supratau, kad mano atzvilgiu niekas neskubedavo apsispresti ir tempdavo dviem frontais, kiek galedavo. Tai gal tokios zaidimo taisykles paprastai gyvenime buna….
  Dar galiu pasakyti, kad net jeigu veliau apsisprendzia tavo naudai, oi kaip nemalonu zinoti, kad ne visada viena buvai…

 28. Nerijus

  As pabandysiu savo suvokima issakyti vaizdziai…kai atidarineji duris Tu eini lauk arba vidun…stengies nedaryti skersveju:kam jie patinka,manau niekam,nesaldint patalpu,arba nesildyt veltui lauko…tad eini vidun arba lauk:)…jei zybet akim,tai nuosirdziai ir 100% grynumu…

 29. Jolita

  as irgi uz nusoirduma, bet tai pat ir uz gyvenimo pilnatves ieskojima, kurios patogume tikrai nerasi…tai gal imanomas toks variantas: susitikti su naujuoju pazistamu ir gerai praleisti laika…o po to viska nuosirdziai papasakoti draugui, nenutylint net ir to, kaip gera buvo ir kokia padovanotoji roze kvapni…ir tada jei esamam draugui mergina ka nors reiskia, jis tikrai susimastys ir tai parodys, noredamas, kad daugiau su kitu ji nesusitiknetu…jei esamas draugas tik paklausys ir dar scena iskels kad tu tokia ar anokia, nematydamas saves, tai tada jau daros kaip ir nebelabai patogu… :))

 30. klausimukas

  O ta tavo draugė ar norėtų ištekėti už to draugo, jei jis jai pasiūlytų? Gal tada nebereikėtų ieškoti kito?

 31. Nerijus

  Merginas kazkodel veza kai del ju pesamasi…sutinku,kad butu galima isbandyti Jolitos komentara,bet nepamirskim,kad gal kazkada gali Tau paciai tekti del jo pestis…tad…

 32. Nerijus

  Migle juk lazda turi du galus;)…vyras taip pat kartais turi gauti ”kuro” savo karui,del savo moters…asmeniskai man niekada nepatiko merginu poziuris…As begu,Tu vykis…suprantama,cia rizikos reikalas ir merginom patinka vyrukai,kurie megsta rizikuoti…bet vaikinas taip pat gali pasakyti…si karta as nerizikuosiu…arba si karta as surizikuosiu buti vienas…tyro jausmo savo moteriai ir neapykantos svarstykles:)

 33. Jolita

  merginai niekada nekils poreikis noreti, kad ja vytusi, jei ji bus isitikinusi, kad tas kuris yra salia ir nori pasilikti salia, visur eiti kartu o ne begioti vienam nuo kito…bet tokiu atveju ir kito pasimatymo nebus, nes ir tam poreikio nebus, taigi ir nebus nei kam nei del ko pestis…o jei jau atsitinka taip kad vaikinui reikia kazka vytis, taip pirma reikia ziuret, o kodel gi antilope pabego…. 🙂

 34. Egis

  Uch.. Agne, turėtum būti ypatingai atsargi stotelėse, nes labai dažnai čia Tave užklumpa istorijos…:)))
  Teip norėčiau pažiūrėt jum visiem į akis… A labai žiba?? :))

 35.  

  Agne, skaitau jau ne pirma tovo rasyta straipsni ir pastebejau toki dalyka: staipsniuose tu ivardini savo herojus “darugemis” ir beveik visuose staipsniuose tos drauges susiduria su sunkumais pvz.: negali rasti vaikino, niekas i ja neziuri, negali pasirinkti su kuom buti. Ar po “drauges” reiskme nesislepi pati? Skaitydamas komentarus ir straipsnius susidaro ispudis kad esi nelaiminga. Gal paciai reketu uzsiregistruoti tokiuose svetainese kaip darnipora, kiek pastebejau pasirinkimas tikrai nemenkas. Gal susipazinus su vaikinu ir pradetum rasyti linksmesnius straipsnius. Gal dingtu slepimasis po kitu zmoniu vardais. Gal as ir klystu, gal toks tavo vaidmuo siame portale.
  Atsiprasau jei izeidziau, bet tai tik mano nuomone.

 36. Nerijus

  Mano manimu yra gerai visokiu nuotaiku straipsniai ir sukurtos tematikos…tad Agne rasyk,kiek gali ir norisi…o mes bandysim izvelgt visas aplinkybes ir priezastis;)

 37. Jolita

  oij taigi autore nebutinai turi rasyt savo isgyvenimus 🙂 visos situacijos ir net “drauges” gali buti isgalvotos, kad mes turetume preteksta padiskutuoti ir aptarti koki nors aktualu siuzeta, o tikri ar netikri ten isgyvenimai, tai nera jau taip svarbu…manau kiekvienas kuriame nors straipsnyje randa dalelyte saves ir gali manyti, kad cia parasyta butent apie juos 🙂

 38. Audrone

  Pritarciau Jolitai. Kadangi cia, kiek pastebejau, daugiau rasoma apie visokius santykiu su kitais zmonemis dalykus, tai negali gi zinoti visu imanomu situaciju su pavyzdziais, todel net neabejoju, kad daugelis situaciju yra sukurtos norint mus, skaitytojus, siek tiek paintriguoti. Ir tai nera blogai. Priesingai – jei tai butu ne sumodeliuotos istorijos, o daugiau is asmeninio gyvenimo, galiausiai skaitydami si bloga taptume paskalu skaitytojais, o pats blogas – asmeniniu dienorasciu,kuris anksciau ar veliau pabostu net patiems rasantiems.

 39. Nikola

  Manau, kai sieja tik ,,patogumas” zmonems praejus kuriam laikui norisi daugiau dalyku ir jie ju ieskos valingai ar ne:)nepatarciau kitam, nes nezinau tikros situacijos ir ju nepazistu, tik manau, kad reikia GYVENTI, o santykiai is patogumo, savotiska auka…

 40. Liuka

  Agne, sakei: ” …Bet kai pagalvoju, kad koks nors vyras su manimi taip elgtųsi, t.y. susitikinėtų su kita man nežinant, daug sudėtingiau darosi….” Noriu paklausti, o jei susitikinėtų tau žinant, ar būtų lengviau ir teisingiau?
  Manau, jei pastebi, kad vaikinas, su kuriuo gyveni, tau nieko nejaučia, o tu esi jam tik patogumas, šioks toks stabilumas ir daugiau nieko, reikia rasti savyje stiprybės ir išsiskirti, nes likus poroje tik gaištamas gyvenimas graužiantis, abejojant ir atsisakant galimybės ieškoti to su kuriuo, gal būt, iš tiesų surasi laimę. Tik prieš ieškant vis tik būtų sąžiniga uždaryti duris į praeitį ir neapgaudinėti kitos pusės.

 41. Agnė

  Jurgi, pateiksiu labai praktišką pavyzdį. Jei jau įsileidi kažką į savo lovą, turbūt tikiesi, kad jis kokių “dovanėlių” neatneš. Na o jei laisvė nesuvaržyta, tai ką gali žinoti… Toks primityvus pavyzdys, bet teisingas.

  O šiaip supratimas apie seksą žmonių skiriasi. Man nepriimtina seksas-sportas, man svarbu intymumas. Jei lovoje yra dviese, o dar keli minty… Kur čia artumas, nuoširdumas?

 42. Agnė

  Nerijau, norėčiau grįžti prie pagarbos temos. Santykiuose egzistuoja susitarimai ir taisyklės. Kiekvienuose savaip. Jei pora kartu, bet patys supranta, kad netobuli ir neamžini jų santykiai, tai tikrai neturi teisės vienas kitą smerkti už naujas pažintis. Bent jau aš tikrai nemanau, kad realus toks variantas: “Aš tavęs nevesiu, bet vis tiek turi būti tik mano.”

  Taigi ir pagarba yra sąlyginis dalykas. Gal tuose santykiuose gerbti reiškia visai ne besąlygišką ištikimybę. Gal pagarba yra draugiškume, buvime kartu, o ne sąlygos, kurios keliamos, kai žmonės ne kartu.

 43. Agnė

  Žiūriu, kad daug kam parūpo iš kur traukiu tiek draugių ir tiek istorijų 🙂 Išgalvotos ar tikros, mano ar svetimos – tegu tai lieka paslaptis 😉

  Galiu pridurti tik, kad visiškų fantazijų neparašysi. Situacija turi būti kažkuriuo aspektu pažįstama ir išjausta, nors ir iš kito žmogaus gyvenimo…

 44. Agnė

  Liuka, o kas sakė, kad man žinant leisčiau susitikinėti su kitomis? Jokiu būdu! 🙂

  Aš juk viską žinau, kaip reikia elgtis teisingai, bet visi taip rašot lyg nebūtų tekę patirti ilgų sudėtingų lėtų skyrybų, kuomet neišeina visko nutraukti akimirksniu. Mano pastebėjimais, ne viskas gyvenime tik juoda arba balta – daug šlykščios pilkos.

 45. Jonas

  1. PAPILDOMAS DARBAS INTERNETU
  Aprašymas:
  Sveiki.Jeigu ieskote gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose,butinai tai perskaityk, nes naudinga.Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima.Tai pakeite mano gyvenima.As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti.Dalyvaujant ivairiuose forumose, as randu sita straipsni,kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 12litu. Skaistalai, pagalvojau,tai turetu buti eilinis budas apmauti,bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma.
  Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita
  kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute
  ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose Jokiu apgauliu… As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir
  nusprendziau pabandyti.Ir atspekit kas…
  Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai… As negalejau
  patiketi savo akimis, jog tai veikia.Per pora savaiciu susikaupe apie 700lt , po triju savaiciu prisidejo dar
  apie 2000lt. dbr turiu uzdirbes 4000lt ir neskaitant smulkiu islaidu.Po pusantro men turetu buti apie 5000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides.
  O prasidejo tik nuo 12lt.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man.
  As jums pazadu, jeigu jus tiksliai instrukcija ir neturesite
  vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites,per daug nesistengdami.
  Pasiulymas: Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompe, sekite
  instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite – tai paprasta.
  Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu
  indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete…
  Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
  neprarandate, bet tai tikrai dirba.
  Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus
  jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije.
  Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.
  Yra trys paprasti zingsniai:
  1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.
  2. Pirmiausia i zemiau esancias 6 banko saskaitas perveskite tik po 2lt.
  Visa
  tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia – tai visiskai
  legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate.
  1.LT097300010103796975
  2.LT467044000519613141
  3.LT097300010038545657
  4.LT587300010107825279
  5.LT487300010098108872
  6 LT447300010087375506
  Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri,
  perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu,
  o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko
  saskaitos numeri.
  3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja,
  Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose,
  skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite – kuo daugiau informacijos pasklis apie si
  straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.
  Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo. tdl viska
  atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12lt nes jums tai atsipirks su kaupu. saziningumas daro pinigus.
  Ir kada jus pasieksite pirma eilute,
  jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas!
  Tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete. Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai. Laikas pinigai.
  O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o
  tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika.
  Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas),
  tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje.
  Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu
  su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako
  tik po 5 zmones – tai jau 500lt i saskaita
  Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr. 4 pozicijoje
  ir atsako vel 5 zm. – pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200
  pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje)
  Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2
  pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. – tai 62500lt.
  toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti.
  Ar ne ispudingas skaicius Ir tai tik uz pirmutinius 12litu.
  siame biznyje svarbiausia buti saziningam. kitaip nieko nesigaus.
  Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia
  prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote.
  Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju.
  Ir toliau dideja. Sekmes

 46. Edgaras

  Tai yra labai zema iskart buti su dviem. Ji privaletu kitam pasakyti, kad jai reikia laiko pagalvoti del ju santykiu. Tai butu teisingiausia.

 47. amber84

  sakyciau taip.. senoji draugyste jau nebe ta draugyste kaip poroje, taigi mergina galetu tiesiog pamazu ziureti kaip santykiai vyksta su nauju vaikinu, ir po keliu pasimatymu tiesiog pasakyti savo senajam sudie, nes laikytis kartu tik “del patogumo”, tai galima sakyti kad jie gali likti tik draugais, jis vistiek nieko jai nezada, vadinasi greiciausiai nebutu pries jei jie abu issiskirtu ir liktu tik draugais, o jai galbut kazkas naujo gautusi su nauju vaikinu. o su abiem susitikineti neverta.. jei nesigautu su nauju vaikinu, tai bent gyventi vienai butu lengviau, nei gyventi su savo senuoju, su kuriuo gyvenimas tik kaip su broliu..

 48. Panasu

  Na man panasi situacija buvo, drauge pradejo susitikineti su kitu, as ja prigavau ir palikau, bet dabar galvoju, kad nereikejo skubet ir issiaiskinti viska iki galo. Skaudu buvo kai suzinojau, kad 2 metai draugystes taip eme ir subyrejo. Skirtingai nei sitoje istorijoje, mes turejom bendru planu, o paskutinem savaitem planavom jau kartu gyventi pradet ir va tau… Dabar ji vel viena, bet as nematau tikslo atleist. Buvo pirmas kartas, bus ir antra. Antra karta nenoreciau to patirti.

 49. Natalija

  Man buvo tokia situacija visai neseniai.
  Turejau vaikina trejus metus. Paskui persikrausteme gyventi i kita miesta ir apsigyvenome kartu. Pora menesiu viskas buvo gerai, abu dirbome, bendravime irgi viskas lyg ir gerai buvo. Bet paskui… Darbe pamaciau viena vyra. Naujas musu apsauginis (dirbu barmene naktiniam klube). Jis lengvai gavo mano telefono numeri, nes visu darbuotoju numeriai sukabinti tarnybinese patalpose ant sienos. Viena diena paskambino man. Vaikinas pamate, kad kazkas skambina, padave man tel. As atsiliepiau ir isgirdau jo balsa. Pasimeciau. Pasakiau, kad jus ne ten pataikete ir padejau rageli. Vakare, kai atejau i darba viska paaiskinau tam vyrui, bet jis norejo kada susitikti ne darbe ir atsigerti kavos, pasikalbeti. Sutikau. Pora savaiciu bendravome telefonu, kai nematydavo mano vaikinas. Darbe daug bendrauti negalejome, kad neprasidetu kalbos. Tuo metu santykiai su vaikinu atsalo, maziau leisdavom laika kartu, mazai kalbejome, net nebesimylejome. As to nenorejau. Galu gale nusprendziau, kad nemyliu savo draugo, kad man reikia to vyro. Issiskyreme. Su tuo vyru kazkodel irgi prasidejo problemos. Nustojom bendrauti. O visas tas romanas truko ne ilgiau kaip menesi.
  Ir stai pabaiga, likau isvis viena. Bet kaip bebutu, del nieko nesigailiu, nei kad issiskyriau su vaikinu, nei kad nustojau bendrauti su tuo vyru, beje po kurio laiko ji perkele dirbti i kita kluba. Dabar jis vel stengiasi priarteti prie manes, atsiprasineja, bet man nerupi. Tai buvo tik trumpalaikis susizavejimas. Bet pasirodo ir vaikino jau nebemylejau ir nebenorejau buti su juo.

 50. Manau nereikia meluoti, nereikia skaudinti. Tiesiog pasakyti kaip yra ir tuos santykius nutraukti. O jei naujasis nepatiks ar netiks tai nebėda, nemanau, kad vien tik dėl reikalo įmanoma pragyventi ilgai.

 51. Xanax Abuse Help Is Xanax A Narcotic Anxiety Disorder Xanax Oral Contraceptives Prescription buy xanax 2mg. Alprazolam Xanax Withdrawal Symptoms Xanax Lowes How Does Xanax Feel Anti Anxiety Xanax Barbiturates . How Long Before Xanax Stars Working Xanax Grapefruit Effects Nausea Vomiting . Xanax Sr 1.5 Xanax Hair Test Xanax Hydrocodone Interaction Lethal Dose Xanax Painkiller Veterinary Xanax Ativan Xanax Generic Oxycodone

Leave a Reply

Your email address will not be published.