Iš kokių ženklų, gestų ar mimikos būtų galima suprasti jog patinki vaikinui?

Tokių ženklų labai daug – vaikinas ilgiau nei kiti žiūri į Jus, stengiasi būti arčiau jūsų, bando jus paliesti , paduoti ranką ir t.t.
Manau, kad tokių ženklų pastebėjote. Bet abejojate. Sukurkite progą vaikinui ilgiau pabūti su Jumis . Pvz. pasiūlykite drauge kurs nors nuvažiuoti, aplankyti Jūsų draugę, paprašykite pagalbos (ką nors mokantis, ką nors tvarkant).

Registruokitės nemokamai jau šiandien ir pradėkite savo meilės istoriją
NORIU GAUTI SU MANIMI SUDERINAMŲ NARIŲ SĄRAŠĄ!

14 Comments

 1. Renata

  Va, stai tradicine musu uzsispaudusiu lietuvisku vyruku beda – nei demesio moka parodyt nei duoti suprasti, jog patinki jam. Ir neduok jau dieve pakovos uz tave ar paziures taip, kad siurpuliukai nueitu. Daugiau keliaukit – pajusti koks skirtumas, o su musiskiais kol kas tik pazaisti galima, nevykeliai jie.

 2. justina

  o pvz,jeigu tu daznai sutinki jo zvilgsni,bet jis niekada taves neuzkalbina,na gal tokia padetis kad jis
  metais viresnis??? kartai jis mane ignoruoja,ir is tikruju negaliu suprast…

  g

 3. petras

  Daznai moteriskes paziuri i nuotrauka ir sako man nepatinki pagal isvaizda, tai tesiog gali suprasti kad iesko princu is pasaku pasaulio. Visi esamia skirtingi muotraukose zmones ir tik moteriskes ziuri kad jai grazus tai reiskia jiem kad doras mielas ir sirdyngas arba nuosirdus. Tai tesiog keista su amziumi tuokiu poziuriu….

 4. to petras

  deja, petrai, foto suteikia komforto bendraujant su zmogum, jei is jos zvelgia simpatiskas vaikinas (del skonio nesiginciju:))
  ir nesvarbu, kokio amziaus bus merginas/moteris, norisi, kad salia butu mielos isvaizdos vaikinas/vyras

 5. Manaunebūtinas

  Beraščiai… “petrai”
  Gėdykitės… bent perskaitykite ką parašėte prieš nuspausdami “Rašyti”.

 6. Mantas

  Renata o nemanai kad galbūt tu pati esi nevykusi, dėl to tau to dėmesio niekas ir nerodo, m? Nemanyk kad kitos merginos jo negauna 😉 O jei babajai tau rodo dėmesį, tai manau ir taip aišku ko jie iš taves nori..

 7. kaip suprasti kad patinku bx,jis uz mane 2m viresnis,daznai susitinka musu zvilgsniai kai ziurm vienas i kita,bet niekada nepraso nr ar pan….
  beto sake turi panele,bet mane kybina tai kaip suprasti patinku jam ar ne?

 8. Rutute

  Manau as jam patinku siandien praejo ir sako su sypsena: Labas Ruta! as jam nusisypsojau atgal. man jis labai labai patinka manot as jam patinku?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *