Internetinės pažintys. Nuo ko pradėti susirašinėjimą?

Jau susikūrėte anketą DarniPora portale? Paskyrėte laiko ir aprašėte save, savo pomėgius? Matote žmones, kurie Jums atrodo patrauklūs, tačiau nežinote nuo ko pradėti bendravimą? Keli patarimai, padėsiantys pralaužti ledus:

Nuo ko pradėti susirašinėjimą?

Būkite pozityvus. Nepradėkite bendravimo su kitu žmogumi negatyviu tonu. Nesiguoskite, jog niekas Jums neatrašo, niekam Jūs neįdomus, gyvenimas blogas, trūksta pinigų, šalta, lyja ir t.t.
Paprastas “labas” nėra blogas pasirinkimas, juk realiame gyvenime irgi nepuolate cituoti Šekspyro nuo pat pirmo pažinties sakinio. Tačiau po “labas”, nepamirškite prisistatyti, užduoti klausimą, paklausti Jus dominčių dalykų.
Pakomentuokite nario anketą, galbūt radote kažkokių panašumų su savąja, galbūt įdomi nario profesija, galbūt nuotraukoje pamatėte vietą, kurioje ir Jūs lankėtės bei norėtumėte pasidalinti įspūdžiais.
Perskaitykite nario aprašymą apie save. Jei narys nepatingėjo ir pateikė nemažai informacijos apie save, neabejojame, jog Jums kils kokių nors klausimų ar pastebėjimų. Kodėl nepradėjus pokalbio būtent nuo jų?
Turite panašių pomėgių? O gal galvojate, jog nario pomėgiai yra įdomūs, neįprasti, netgi ekstremalūs? Paklauskite ko nors apie juos.
Manote, jog mokate prajuokinti žmones? Tuomet pradėkite susirašinėjimą nuo kažko juokingo – geras humoras visada pralaužia bendravimo ledus, tai tarsi iš karto suteikia pažinčiai šiek tiek neoficialumo, lengvumo.
DarniPora – tai rimtų pažinčių svetainė, žmonės čia nori rasti antrąją pusę ilgalaikiams santykiams, tad turbūt ir taip aišku, jog pradėjus susirašinėjimą nuo seksualinių užuominų, nešvankių komentarų apie išvaizdą ar kūno sudėjimą, siūlant intymias paslaugas būsite ne tik nesuprasti, bet greičiausiai apie Jus bus pranešta puslapio administracijai.
Būkite atsargūs su vienodomis žinutėmis visiems nariams. Vienam žmogui Jūsų žinutė gali tikti ir patikti, tačiau kitam ji gali visiškai netinkama ar netgi supykdyti, įžeisti. Tikrai nesakome, jog siųsti žinutės šabloną keliems nariams yra blogai, tačiau viisuomet rekomenduojame rašyti tik atidžiai perskaičius anketą ir įsitikinus, jog Jūsų žinutė nebus “ne į temą”.
Negaunate atsakymo? Nenusiminkite iš karto. Galbūt narys skaitė Jūsų žinutę būdamas darbe ar užmetė akį, kol kalbėjosi su draugu ir tiesiog… pamiršo atrašyti. Priminkite apie save dar kartą, brūkštelėkite ką nors šmaikštaus. Tačiau nesulaukus atsakymo ir į antrąją žinutę, judėkite toliau, greičiausiai narys nesusidomėjo jumis (ir tai visiškai nėra pasaulio pabaiga) – kuo daugiau žinučių be atsako rašysite, tuo beviltiškiau atrodysite.
Esate drąsus žmogus? Jums tikrai patinka vienas ar kitas narys? Galbūt verta pirmąja žinute pakviesti į pasimatymą?

Jums kažkas parašė? Tai puiku, bet kaip palaikyti pokalbį?
Svarbiausias ir vienintelis patarimas – būkite nuoširdus, būkite savimi. Jei žmogus Jūsų nedomina, tiesiog taip ir pasakykite. Jei jaučiate, kad kažkas iš šio pokalbio gali išaugti, parodykite susidomėjimą, užduokite klausimų, palaikykite pokalbį. Dažnai žmonės, sulaukę žinučių, pasijaučia situacijos valdovais ir brūkštelėję bet kokį atsakymą, laukia daugiau laiškų, tačiau… taip nesulaukia. Kodėl? Todėl, kad žmogui kitoje pusėje taip pat norisi dėmesio ar bent jau kažkokio ženklo, jog kažkas juo domisi. Nesulaukęs to, jis taip pat nuleidžia rankas, nes jaučiasi kažkiek įžeistas, prabunda žmogiškas orumas.Jei žmogus Jums simpatiškas ir įdomus, nepaleiskite jo taip lengvai, įdėkite ir patys šiek tiek pastangų į bendravimą – galbūt tai peraugs į kažką rimtesnio?!
Sėkmės pažintyse!