Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Ar gali moteris ir vyras būti tik draugai? Jokio sekso, jokio geismo ar aistros, jokių slaptų svajonių ir troškimų – tik draugai. Kartu paieškokime atsakymo į šį klausimą.

Slapti vyrų motyvai

Vyrai dažnai turi slaptų motyvų, todėl sekso problema anksčiau ar vėliau iškyla. Jie kiekvienoje moteryje mato potencialią meilužę. Grėsmė draugystei iškyla, kai vyras tampa kontroliuojančiu ir pavydžiu. O moteris dažnai viską dar labiau supainioja, jei po netikėto sekso pasiūlo ir toliau likti draugais, nors vyras nori būti meilužiais.

Svarbu atskirti romantiškus ir draugiškus jausmus

Kartais labai sunku subalansuoti draugystę ir kitus jausmus. Su moteriškos lyties draugėmis moteris niekada neturi minčių apie seksą, tuo tarpu su vyrais apie tai neretai pagalvoja ir turi priimti sprendimą, ar būti tik drauge, ar meiluže. Ar draugystė ne per daug vertinga, kad ja rizikuotų? Daugelis žmonių būtent nenorėdami prarasti draugo, niekada ir nesužino, ar ir jis jaučia kažką daugiau nei bičiuliškus jausmus. Daugiški santykiai būna įvairių formų, tačiau draugai jausmus išreiškia ne per seksą. Svarbiausia išmokti atskirti romantiškus jausmus nuo draugiškų. Draugais likti lengviau, kai moteris ir vyras yra skirtingose gyvenimo fazėse, turi šeimas arba gyvena toli vienas nuo kito.

Klaidingai suprasti ženklai

Dažnai bičiuliams moteriai ir vyrui kyla sunkumų bendravimo pradžioje. Draugiški gestai gali būti suprasti kaip flirtas ir vyras gali jausti spaudimą pakviesti merginą į pasimatymą. Todėl kai kurie vengia draugysčių su priešingos lyties asmenimis, kad apsisaugotų nuo įvairių moralinių dilemų.

Vyrui ir moteriai sunku tapti draugais, netapus meilužiais

Tikra draugystė reikalauja bendros patirties, kur pasitikėjimas ir lojalumas įrodomi bėgant laikui.
Skirtingų lyčių žmonėms neretai būna sunku tą tašką pasiekti, netapus meilužiais. Priešingų lyčių draugystė dažnai primena santuoką, tik joje nėra sekso. Tuomet moteriai neretai ima kilti pavydas, kai draugas pamini kitą merginą, o vyras tampa pavydus ir suirzęs, kai sužino, kad draugė kažką veikė su kitu vaikinu. Kartais bendrauti su priešingos lyties žmogumi tampa maloniau nei su tos pačios lyties bičiuliais. Vyro ir moters draugystė turi įveikti daug kliūčių. Reikia išsiaiškinti, ką draugystė reiškia abiem pusėm ir pasirengti priimti net nepalankią žmonių nuomonę apie tokius santykius. Vis tik neretai po daugelio metų draugystės kažkas įvyksta ir žmonės supranta, kad jie daugiau nei tik draugai.

Išsaugoti draugystę – nubrėžti ribas

Receptas, kaip išsaugoti draugystę, kad ji nevirstų kuo nors rimtesniu, yra nusistatyti ir laikytis tam tikrų taisyklių. Jas reiktų nusibrėžti jau pačioje draugystės pradžioje. Visų pirma, svarbu vengti santykių trikampių. Nesidalinkite savo santykių su vyru (žmona) problemomis su savo bičiuliais, nes toks emocinis intymumas santuokai toks pas pavojingas kaip ir fizinis ryšys. Nuolatos stebėkite savo draugystę su kitos lyties žmogumi, nes santykiai keičiasi ir reikia laiku tuos pokyčius sustabdyti arba paskatinti. Būkite atsargūs ir atkreipkite, kokius ženklus siunčiate bičiuliui.

Skirtingų lyčių draugysčių tipai

Broliška meilė. Kai kurios skirtingų lyčių draugystės būna nekaltos ir stiprios kaip brolio ir sesers. Tačiau verta susirūpinti, jei Jūsų partnerio draugė nuolatos yra šalia, nes porai būtinai reikia ir pabūti dviese.

Emocinis pakaitalas. Kartais geriausias draugas žmogui suteikia tai, ko trūksta romantiškame ryšyje su partneriu. Jei Jūsų vaikinui taip nutiko su drauge, metas su juo pasikalbėti.

Meilė be atsako. Kartais Jūsų geriausias draugas tenkinasi tik draugyste, nors norėtų daugiau. Ištikus tokiai situacijai būtina apie tai pasikalbėti su savo partneriu.

Keista draugystė. Kartais Jūsų partnerio pasitikėjimas savimi priklauso nuo draugystės su priešingos lyties asmeniu ir jie tampa labai artimi. Tai spręsti reiktų pasakant apie ryšį, kuris Jus trikdo, kol pavydas dar galutinai nesugriovė romantiškų santykių.

Slapti ryšiai – pavojingi

Jei turite draugą ir Jums kyla klausimas, ar pristatyti jį antrajai pusei, tuomet verta rimtai susimąstyti, ar ta draugystė tikrai nereiškia nieko daugiau. Dažnai žmonės bėgdami nuo tikrovės nesijaučia kalti dėl to, kad savo ryšius su draugais slepia nuo partnerio, nes supranta, kad sužinojęs jis gali pareikalauti nutraukti bičiuliškus santykius, kurie atrodo įtartini. Partnerį gali imti persekioti mintis, kad merginos draugas slapta jos geidžia ar apsėsti mintys apie tai, kiek daug laiko jie praleidžia kartu. Taigi priešingos lyties draugų buvimas gali sukelti santykiuose daug įtampos ir sumaišties.

Kodėl gera turėti priešingos lyties draugų?займ по паспорту без селфи

Vyras gauna naudos sužinodamas iš pirmų lūpų, ko iš tiesų nori moterys, patarimų, dėl santykių su moterimis, emocinę paramą ir supratimą, progą susipažinti su vienišomis draugės pažįstamomis, galimybę diskutuoti apie moterų pomėgius, hobius.

Moteris sužino, kuo gyvena vyrai, patiria saugumo jausmą, turėdama šalia draugą vyrą bei mažiau emociškai reikalaujančią draugystę nei su kita moterimi, galimybę susipažinti su vienišais draugo bičiuliais, progą daugiau sužinoti apie vyrų hobius bei pomėgius.

Registruokitės nemokamai jau šiandien ir pradėkite savo meilės istoriją
NORIU GAUTI SU MANIMI SUDERINAMŲ NARIŲ SĄRAŠĄ!

17 Comments

 1. Julius

  Žinoma, kad gali. Kokiame amžiuje gyvenam? Net patartina, nes tokia draugystė yra kur kas ypatingesnė nei šiaip sau ant “durniaus”.

 2. Džiuginta

  Nelabai tikiu tokiom draugystėm, buvau ir vienoj ir kitoj pusėj…galim save intensyviai apgaudinėti, bet…antroji pusė retai kuri tą supranta…

 3. Darius

  Viskas prasideda nuo draugystes, o po to ir sviestu nereikia tepti. Aisku gaila, kad del to byra seimos, bet tai moteriskiu reikalas, jei man duoda as ir imu.

 4. Arunas

  Hmmm as esu vaikinas ir turiu be jokiu ten geismu gausybe draugiu. Jos nuostabios protingos merginos tiesiog mano akiai jos nesexualios ir jokiu geidulingu minciu ju atzvilgiu jau daug metu nera. Esu su keliomis ir vienoje lovoje miegojes ar tarkime palapineje. Na ir kas? Kazkaip labai jau norima viska supaprastinti iki sexo.

 5. Ana

  MANAU, “tik Draugystė” be jokių aistrų ir slaptų ketinimų tarp priešingų lyčių galimybė priklauso nuo žmonių DVASINGUMO.

 6. Oj, Arunai, teisybe tavo uzanty :DDDD Ir dar kaip vyrai gali buti draugai, o pritempinejimai prie slaptu ketinimu yra nesamone… Kaip tuomet tas atvejis kaip draugai nuo vaikystes??? tada juk tikrai su Jonuku Onute nejo slepyniu, nes galvojo, kad jis bus ateities vyras, ar ne taip??? :)))

 7. Ieva

  as irgi turiu vaikinu biciuliu, minciu apie kazka daugiau man nekyla, manau ir jiems taip. Bet ta riba nuo susizavejimo, isimylejimo etc. , yra labai trapi

 8. Jole

  Aš turiu drauga, draugaujam jau beveik 6 metus, 1 metus gyvenam kartu,ne karta miegojom vienoj lovoj, nekartą kasiau galvą jam, o jis man, kai buvo liūdna ar buvau labai pavargus, kartu keliaujam, vaikstom į kiną, klubus, jis mane supažindina su savo mergina, aš jį su savo vaikinu…
  viskas tik platoniškai, nes net būdami vieniši mes vienas kito sexualiai tiesiog netraukiam…
  kažkada kalbėjom, kad sexas tarp mūsų viską tik sugadintų…nors jis moka draugauti ir su savo ex-merginomis…man taip neišeina…
  todėl jeigu kada po ilgo “badmečio” ir atsibustą aistra jam, gerai pagalvočiau ar verta griauti draugystę sukritus kartu į lovą ne tik filmo pažiūrėt, nes bijočiau netekti vieno iš artimiausių draugų…
  abu žinome ko norime: jis – blondinės idelės akim ir putliom lūpom, kad pagimdytų jam bliondinę mergaitę, aš – kaip ir visos mergaitės – vyro, truputį panašaus į tėtį…tai bijau, kad išlipus iš bendros lovos tiesiog nusiviltume vienas kitu, nes mylėti vienas kito kitaip nei draugiškai taip ir neišmoktume…

 9. Ana

  o kaip su sielos draugais? ar gali toks draugas tapti pačiu brangiausiu žmogumi ir tavo vyru:) ką manote?

 10. Inga

  Man tai buvo- turejau tokiu draugysciu, na bent as tai laikiau draugystemis, o po kiek laiko susitikus vaikinas pradejo man aiskinti, kad as ji myliu (keista, kai atsiranda zmogus, geriau uz mane zinantis, ka jam jauciu :). :))) Bet tikrai tikiu tokiomis draugystemis. Siaip tai ir vyrui ir moteriai tokia friendship gali buti labai miela, naudinga ir daug duoti. Tik aisku, reikalinga abipuse pagarba :)))))

  O is kitos puses – labai sunku man butu bendrauti (rimtai) su vyriskiu, kuris nera draugas. Kazkaip norisi, kad zmogus butu “savas” 🙂

 11. Jovita

  Sveiki,man 32metai kaip buvau 18-21metu turejau labai gera drauga mes keturis metus bendravome kasdien,jis buvo 6metais vyresnis.Visada su juo galedavau pasisneketi,paklausti patarimo buvome puikus draugai.Tik veliau pastebejau,kad jis man puoseleja daug siltesnius jausmus:) bet as nenoredama prarasti jo,kaip draugo i jo rodomus zenklus nekreipiau demesio.Veliau as isvykau retai besusitikdavome.Po metu suzinojau,kad jis turi mergina.Taip viskas ir pasibaige,o as ji iki siol prisimenu.Buvo puikus draugas ir patiko zinoti,kad puoseleja man siltus jausmus:)

 12. as

  vyras ir moteris gali buti draugais,bet tik po to kai bus meiluziai arba pora.Net misriams bendradarbiu kolektyve anksciau ar veliau iskyla sekso klausimai.As greiciau patikesiu kad marsieciai zeme uzgrobs,nei kad vyrassu moterim bus tik draugai ir artimai bendraus.Cia kas ? saves apgavinejimas? jei atsitiktini seksa(ne su savo pastoviu partneriu) vadinsim paleistuvyste,tokia padoria paleistuvyste(nelyginkim su prostitucija),tuomet bandymas itikinti kitus kad vyras ir moteris gali buti tik draugais yra ne kas kita kaip saves apgavinejimas bandant pateisinti save.Juk niekas ir niekada nepasakys kas ir kaip tarp tu “draugu” vyksta.Taigi ir irodyti tai beveik neimanoma,arba turi buti paranoiku ir pastoviai sekti ir stebeti tokius draugus.Gal kuri nors moteris ar vyras ims ir pasakys savo antrai pusei,kad va tas mano draugas ar drauge man pasiule pasi…? dumblas! niekada ir niekas to nepasakys savo antrai pusei,nes tai reikstu konflikto pradzia,santykiu su tuo draugu ar drauge praradima ar pabaiga.Na siaip jei vyras gejus arba moteris lesbiete,tuomet tokie fruktai gali buti ir draugais,nes neziurint i ju skirtingas fiziologines lytis,dvasiskai jie tos pacios lyties atstovai.Beje dar vienas momentas kuomet priesingu lyciu zmones gali buti tik draugais yra tada,kai dar negali,arba jau negali. Visais kitais atvejais anksciau ar veliau prie sekso klausimo ateinama.Nesakau kad visi puls i ta seksa,bet atsisakius to,potraukis neisnyksta ir viltis ,kad gal pavyks kita karta islieka.o jei islieka viltis,tai ar tikrai tokie draugai gali buti tik draugai be pasaliniu minciu? Speju kad atsakymas daugiau nei akivaizdus visiems,net ir tiems kurie nori sia apgavyste pateisinti savo elgesi(tiek vyrai,tiek moterys).PEASE!

 13. rita

  as manau,kad neimanoma buti draugais,su zmogum gyvenu jau 7 metai,viskas uzgyventa pirkta,vargta,dirbta kartu,dabar jis nori mane palikti.Taip skaudu,plysta sirdis,sako ko tu cia pergyveni busim draugais.Tai nesamone ir nereikia nei manes,nei saves apgaudineti…Vyras ir moteris negali buti draugais,as isitikinus

 14. nesvarbu

  As net neabejodama galiu pasakyti kad gali. Nes pati turiu drauga,ir tik drauga. Mes pazystami jau kokie 10 metu. Jis turi seima,as tai pat. Mes labai gerai sutariam,o apie koki intymuma nera net kalbos. Del sekso ar intymiu santykiu nenoreciau prarasti tikro draugo. As manau,jei zmogu gerbi tai tokios myntys nesauna i galva. Gerbiamieji jei tikrai gerbsite savo draugus,nukripymu i sona niekada nebus.

Leave a Reply

Your email address will not be published.