Registruokitės nemokamai jau šiandien ir pradėkite savo meilės istoriją
NORIU GAUTI SU MANIMI SUDERINAMŲ NARIŲ SĄRAŠĄ!

17 Comments

 1. Agnė

  Aš pati irgi stebėjausi skaitydama apie Edipo kompleksą, negaliu prisiminti iš vaikystės nieko panašaus…

 2. Agnė

  Tiesos žinoma yra, ne veltui psichologai apie tai kalba, tik viskas labai keista atrodo, kai tokiame jauname amžiuje vaiko elgesys suvedamas į seksualumą.

 3. Agnė Jurgai

  Manau, kad tai ne Edipo komplesas, o tiesiog vaikiškas įsimylėjimas ar susižavėjimas 😉 Edipo kompleksas būna jaunesniame amžiuje ir labiau nesąmoningas.

 4. Eugvilia

  Edipo kompleksas vieniems smarkiau pasireiškia, kitiems – mažiau… aplamai vaikystėje teko nuslopinti tą kompleksą. Vėliau pasireiškė ligomis, gal po metų, todėl auginant vaikus, reikia daug žinoti – ir su amerikiečių psichologe diskutavau tik apie tai visai neseniai… o kol augo mano vaikai, tik intuityviai duodavau tai, ką žinojau, tai: sportą įtraukiau, muziką, valgio gaminimą, bendravimą su bendraamžiais. Ir mokiausi, mokiausi ir vėl, ir vėl atnaujinu žinias kitų Europos šalių informaciją renku – kaip ten auginami vaikai, kuo jie užsiima, koks maistas, bendravimas su tėvais…

 5. Audra65

  Egipo kompleksas manes nekankino, nes mano tėvas grubus, netaktiškas…ir tikrai ne tas žmogus dėl kurio reikėtu kariauti su mama. Kai kuriais atvejais nesijaučiu saugi, nors tai man kai kur ir trukdo. Esu jau metuose, bet stengiuosi kovoti su savo vaikystės kompleksais. Mama išsaugojo vaikams tėva, bet nuo to ir jai pačiai dabar nėra ir gero pavizdžio vaikams gyvenime nedavė.

 6. monsette

  Na, kiek esu skaiciusi, labai retai kada vaikai prisimena sia stadija. Pvz as taip pat nepamenu, bet mama pasakojuo, kaip vienu metu buvau tapusi visiskas tecio vaikas – sekiodavau jam is paskos, glaustydavausi ir baisiausiai pykdavau, jei mama pamegindavo mane patraukti. Manau, yra tiesios siame straipsnyje

 7. Jurga

  prisimenu toki Edipo kompleksa, nors tada ne nenutokiau kas tai, ir kodel tai vyksta… Manes netrauke mano tevas, nes tevai buvo issiskyre… Bet mama turejo drauga… jis mane labai trauke, nenoredavau, kad mama butu salia, stengdavausi buti pati salia, stengdavausi izvelgti meile… tik tiek, kad tada man buvo 8-9metai, o ne 4-6m.

 8. Lazuritas

  As pamenu kad vaikysteje labai zavejausi savo mama, taciau negaleciau pavadinti tai edipo kompleksu. Tad Edipo kompleksas yra kaip pirmas dantukas, isdyksta reikiamu laiku ir iskrenta kai jam ateina tam laikas. 🙂

 9. Rasa

  Turiu geru draugiu, bet i darbine komanda ar kur i kelione geriau rinkciausi vyriska kompanija, nepaistamas moteris net ignoruoju jeigu nera butinybes kazka aptarti. Ar tai jau Edipo kompleksas? Tetis man buvo baisiai geras, o mama griezta…Jis man lopsines dainavo, pasakas seke…

 10. Mindaugas

  Mielosios, visu pirma tik berniukai patiria Edipo kompleksa. Panelem tai vadinasi Elektros kompleksas. Nieko keisto, kad jus, mielosios neprisimenat, nes ankstyvosiose asmenybes raidos stadijose pasireiskianti ID ismoko suvaldyti Ego ir Superego (Froido ledkalnis). Ar pamenat, kai papo ciulpimas, ar sedejimas ant puoduko jums teike beprotiska malonuma ? Ne? Ir nieko nuostabaus. Dauguma vaikystes prisiminimu yra nugramzdinti giliai i pasamone, ir tik ne vienerius metus taikant psichoanalizes metoda galima tuos prisiminimus atgaivinti.

  P.S. Tai tik viena is teoriju. Nebutinai visi turi su ja sutikt, bet kadangi tema froido, tegyvuoja Froidas !

 11. Prašyčiau – Edipo kompleksas ir varpos nerimas yra grynai froidistiniai reliktai. Atsipeikekit žmonės – visos tos nesąmonės veikia tik tuos, kurie į jas gilinasi.

  Išvis – kam apie tokius dalykus rašyti svetainėje, kuri priklauso psichologui turėjusiam išeiti modernią mokyklą.

 12. O man buvo, ir dar koks Edipo kompleksas 🙂 pamenu tik su teciu visur vaiksciodavau iki kokiu 11 metu 🙂 jis i statybas namo statyt, ir as is paskoks; jis i garaza masinos remontuot, ir as kartu :)) bet nepamenu to, kad pavydeciau jo mamai, ir bandyciau ja nurungt. Tik pamenu, kad baisiai norejau visur but su teciu, ir nesvarbu ka veikt, kad tik but :))

 13. marijele

  niekad nekonkuravau su mama,o su teciu budavau daug ,nes jis vakare turedavo daugiau laiko paskaityti,pamokyti,kol mama vire,skalbe ir tt.Manau,tai ne visuotinis reiskinys.

 14. insieme_noi

  Tikrai puikiai save pamenu nuo ankstyvos vaikystes, bet nei tevas, nei senelis manes netrauke. Tik svetimi dedes, kartais buvo simpatiski. Ir pimpio niekam nepavydejau, nes man tai visai ne galvoj buvo.

 15. o mano sunus pasirodo serga edipo kompleksu budamas penkiolikos,del to to vyksta skyrybos,nes motina nesuvokia ir nenori suvokti sios situacijos….tai labai baisu,nereali neapykanta tevui su gresianciomis pasekmemis…ka daryt nzn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *