Registruokitės nemokamai jau šiandien ir pradėkite savo meilės istoriją
Amžius:
El. paštas:
 

Klausimai psichologui

Bendrauju su viena mergina, kuri man atrodė atrodė patraukliausia iš esančių sąraše. Tačiau tuo pačiu metu gaunu naujų laiškų su pasiūlymais pažinčiai, o sąraše atsiranda naujų patrauklių merginų. Kaip geriau elgtis - ar bendrauti tik su ta viena, kol viskas galutinai paaiškės, ar bendrauti su keletu merginų ir stebėti, su kuria santykiai klostosi sėkmingiausiai? (22)

Atsakymas vienu metu ir paprastas, ir sudėtingas.
Pasaulyje visada bus gražesnių, įdomesnių, seksualesnių merginų nei ta, kurią pasirinksit. Tačiau anksčiau ar vėliau daugelis nutars nutraukti paieškas. Kas yra santuoka? Sąmoningas atsisakymas ieškoti geresnės. Bet ir draugaudami nutariam, kad naujų draugysčių jau nebereikia. Jei dar užmezgat naujus ryšius - veikiausiai jaučiat, kad Jūsų mergina nėra Jūsų svajonių [...]

Draugavau su vaikinu 4 metus. Paskui išsiskyrėme metams, po kurių susitikome ir štai pusmetį vėl esame kartu. Bet mane persekioja prieštaringi jausmai. Jaučiu, kad jis, pasinaudojęs savo puikia išvaizda, bet kurią akimirka galėtų mane iškeisti į kitą merginą, o man tai padaryti greit nepavyktų. Mačiau jo telefone kitų merginų numerius ir jam siųstas žinutes meilės tema. Ar tokia situacija normali? Kaip man elgtis? (18)

Geriausias būdas pakeisti situaciją:
1) aptarti savo jausmus su draugu,
2) aptarti jo jausmus,
3) aptarti bendros ateities planus,
4) susitarti, kad abu bent pusmetį neieškosite naujų, įdomesnių pažinčių - t.y. ir Jūs, ir Jūsų draugas ištrinate visus merginų/vaikinų telefonų numerius, vieni neinate į vakarėlius ir t.t. Jei tai jums abiem per sunku - likite draugais.

 
  • Telefonas: +370 659 25971
  • El.paštas: info@darnipora.lt
  • Skype: darnipora
  • © DarniPora.lt 2006-2008 - Visos teisės saugomos UAB "Darni pora"