Mitai apie gyvenimą be sekso

Mitai apie gyvenimą be sekso

Visų mūsų gyvenime dėl skirtingų priežasčių pasitaiko periodų be sekso. Tuo metu daugeliui kyla nerimas dėl įsitvirtinusio stereotipo, kad sekso nebuvimas kenkia dvasinei ir fizinei sveikatai.

Tačiau ar taip iš tiesų yra?

1. Sekso nebuvimas sukelia neurozę

Manoma, kad moteris, kuri nepatenkina savo seksualinių poreikių, išgyvena nuotaikos svyravimus, depresiją ir nerimą.

Tiesa

Sekso nebuvimą sunku ištverti moterims, kurios yra pratusios prie reguliaraus seksualinio gyvenimo ir staiga jį praranda (skyrybos, partnerio mirtis). Bet ir tokiu atveju būna sunku tik iš pradžių. Mokslininkai įrodė, kad kuo ilgiau moteris gyvena be vyro, tuo ramiau ji išgyvena seksualinių santykių nebuvimą. Jeigu, žinoma, neima graužtis dėl tariamo savo nepilnavertiškumo.

2. Gyvenimas be sekso gadina charakterį

Kaip pavyzdį mėgstama pateikti senmerges ar netekėjusias vadoves, kurios engia savo darbuotojus.

Tiesa

Priklausomybė čia greičiau atvirkštinė. Sunkaus charakterio moteriai sudėtingiau susirasti vyrą, todėl ji dažnai lieka viena.

Ir toli gražu ne visos senmergės yra nesugyvenamo charakterio, o visos seksualiai aktyvios damos pasižymi nuostabiu būdu. Tyrimai parodė, kad tuo atveju, jei mergina nėra turėjusi seksualinių santykių, išgyventi susilaikymą jai yra palyginti lengva.

O verslo moteriai, susidomėjusiai savo reikalais, seksas paprastai visai nerūpi, nes visas jėgas ir laiką ji atiduoda karjerai, savo seksualinę energiją sublimuodama į darbą ir kūrybą.

3. Be sekso moteris tampa frigidiška

Kuo ilgiau moteris gyvena be sekso, tuo sunkiau jai bus vėliau pasiekti orgazmą, tuo mažiau pasitenkinimo jai suteiks seksas.

Tiesa

Šis teiginys tinka tik vyrams. Stipriosios lyties atstovams iš tiesų kyla problemų, jei jie ilgai gyvena be sekso. Moterims viskas kitaip. Jeigu santykiai sėkmingi, kūną užplūsta aistra. Žinoma, nedidelių nesklandumų gali kilti. Pavyzdžiui, kartais moterys, kurių seksualiniame gyvenime buvo ilga pertrauka, lėtai susijaudina. Bet ši problema netrunka išgaruoti.

4. Seksas reikalingas sveikatai

Sekso nebuvimas neigiamai veikia reprodukcinę sistemą. Ne veltui miomos, mastopatija, krūties vėžys laikomos vienuolių ligomis.

Tiesa

Ginekologinių problemų turi ir nekaltos merginos, ir daugiavaikės motinos, ir ištikimos žmonos. Svarbiausia yra ne sekso kiekis, bet kokybė ir tai, ar moteriai jos seksualinis gyvenimas suteikia malonumą.

Susijaudinus kraujas suplūsta į dubens organus, o atsipalaidavus atslūgsta. Jei moteriai intymūs santykiai neteikia pasitenkinimo, gali kilti sveikatos problemų. Bet nėra įrodymų, kad tai lemia rimtus susirgimus.
Seksas - malonus ir naudingas užsiėmimas. Bet, kita vertus, tai ne oras ir be jo galima gyventi. Svarbiausia šiuo periodu neprarasti kontakto su savo kūnu. Sportuokite, eikite į šokius, mėgaukitės pirties, saunos, masažo teikiamais malonumais. O kai sutiksite mylimą žmogų, jūsų seksualinis gyvenimas greitai vėl stos į savo vėžes.

Komentarai

  1. Sveikinu DP žurnalą, publikavusį blaivų straipsnį! Seksas iš tiesų ne būtinybė - ne oras ir ne gyvenimo prasmė, o tik vienas iš malonumų. Linkiu netapti jo vergais.

  2. Labai šaunus straipsnis!

  3. Iš tiesų žmogaus irzlumą, nervingumą, amžiną pasipiktinimą visais ir viskuo nulemia ne sexo stygius, o nesugebėjimas susitaikyti su vienišumu, noras pakeisti šį statusą, gyventi kitaip, kažką mylėti ir būti mylimam.

  4. Bet be gero sexo,gyvenimas toks nespalvotas.

  5. Oi, Aelita, kaip as su tavim sutinku…:)
    geras seksas i moters zvilgsni, eisena, zodzius ideda tiek dziugesio ir sviesos, kaip jokia karjera, sportas, masazai ar pirtys niekada neikraus ;)

  6. Gyvenimas labai spalvotas be jokio sekso, nebent jeigu jūs jau atpratote jį tokį gyventi.
    Galiu palyginti su druska: koks maistas skanesnis - su druska ar be? Dauguma šauks, kad su druska. Tačiau kas įpranta be druskos, sužino, kad tada iš tiesų geriau jaučiasi paties maisto skonis, nes druska jo neužgožia :)
    Taip ir su seksu.
    Sakyčiau, gan blankus gyvenimas būtų, jei nuolat bendrauti tektų tik su viena iš dviejų žmonijos lyčių… vistik berniukai ir mergaitės, vyrai ir moterys, seniai ir senės savo skirtinga pasaulėjauta, pomėgiais, sugebėjimais (ir silpnybėmis) praturtina vieni kitus.

  7. Seksas suteikia malonumo kelioms sekundems, taciau naujas idealiai tinkantis drabuzis - bent keliasdesimciai akimirku, moteris labiau spinduliuoja ne pasimylejusi, o tada, kai vilki kazka, kas jai suteikia pastikejimo savimi, kokia nuostabi ji tuomet buna :)

  8. eikit jus moterys kol jaunas basas tai ir nereikalingas.jums tik nauda rupi ne zmogus o apie vyro poziuri i sexa ziurot ne kaip i normalius santykius o kaip i vieninteli naudos siekina lyg mes nezinotume kokios jus mums is tikruju esat brangios.

Rašykite komentarą

 
  • Telefonas: +370 659 25971
  • El.paštas: info@darnipora.lt
  • Skype: darnipora
  • © DarniPora.lt 2006-2008 - Visos teisės saugomos UAB "Darni pora"