Registruokitės nemokamai jau šiandien ir pradėkite savo meilės istoriją
Amžius:
El. paštas:
 

Kaip susirasti merginą?

Kalėdos – vienas liūdniausių laikotarpių vienišiams. Nė vienas nesidžiaugia matydamas laimingas susikabinusias poreles, kalėdines dovanas besirenkančius įsimylėjėlius, o dar liūdniau tampa tada, kai ant šventinės vakarienės stalo – tik viena lėkštė. Sau pačiam. O ir vakariene tampa ne mylimosios kepta Kalėdų antis, o bulvių traškučiai ir žuvies konservai.

Vis dėlto gera žinia ta, kad laiko antrosios pusės paieškoms dar šiek tiek yra. Balsas.lt pateiks keletą patarimų, kurie tikrai padės rasti artimą sielą.

 1. Kalbėkitės su kiek įmanoma daugiau moterų, ne tik su tomis, kurios jus domina. Šitaip pradėsite suprasti, kaip merginos reaguoja į vienokius ar kitokius pokštus, kas joms rūpi, kas yra juokinga. Galite net išsikelti sau tikslą – kasdien užkalbinti po penkias naujas moteris (bet kokio amžiaus, išsilavinimo).
 2. Turėkite kažkokį ženklą, kuris padėtų suprasti, jog esate vienišas. Pavyzdžiui, marškinėliai su užrašu „Ieškau mylimosios“ arba apyrankė, ant kurios būtų užrašyta „Vis dar vienas“ – puikus ženklas, parodantis, kad esate potencialus dėmesio objektas.
 3. Nebandykite užmegzti pokalbio apie „branduolinius bandymus“, „toksines medžiagas“ ar kitas globalias problemas. Kalbėkitės apie tai, kas vyksta dabar, kas vyksta aplink. Iš tiesų, nėra labai svarbu, ką jūs sakote, svarbiausia – kaip sakote. Jei abejojate, tiesiog tarkite „labas“.
 4. Išeikite iš namų. Nebūtinai reikia eiti į barus ar klubus, tačiau turite imtis tokios veiklos, kuri leistų jums susipažinti su naujais žmonėmis. Pavyzdžiui, internete susiraskite skelbimų apie renginius, kurie jums patiktų – ten gali atsirasti merginų, turinčių panašius pomėgius. Galite ieškoti naujų interesų ar veiklų – dar smagiau, rasite ir naują užsiėmimą, ir merginą vienu metu.
 5. Būkite atviro proto. Jeigu ieškote merginos ir einate į pasimatymus, turėtumėte atleisti pirmo susitikimo drovumą ir nerangumą. Juk dažnai nutinka taip, kad antrąja puse tampa tas žmogus, kurio šalia savęs pamatęs pirmą kartą nė neįsivaizdavote.
 6. Mokykitės sakyti komplimentus merginoms. Meskite iššūkį sau ir stenkitės rasti kažką gražaus ar mielo visose merginose. Tai nebūtinai turi būti fizinis bruožas: tai gali būti mielas gestas, įgūdis, talentas ar panašiai.
 7. Flirtuokite. Didelė dalis žavingų žmonių žino, kaip flirtuoti ir kaip užmegzti kontaktą su kitais žmonėmis. Flirtas yra tikra buvimo nuoboda, irzlumo ar sutrikimo priešingybė, padėsianti jums užtvirtinti savas pozicijas.
 8. Tapkite geru pašnekovu. Ir kalbėkitės ne apie savo motiną, savo katę ar didžiulę vabalų kolekciją. Geras pašnekovas randa tai, ką turi bendro su kitu žmogumi, ir kalbasi būtent apie bendrus dalykus.
 9. Jei jums patinka mergina, su kuria kalbatės, būkite tas, kuris baigia pokalbį. Tai leis suprasti, ar antroji pusė jumis domisi taip pat. Parodykite, kad dabar esate užimtas, tačiau mielai pratęstumėte pokalbį. „Turiu eiti, bet buvo labai miela su tavimi kalbėtis. Gal norėtumei pratęsti pokalbį prie kavos puodelio?“ – galite pasiklausti jos. Jei ji atsakys teigiamai, gaukite jos telefono numerį ir judėkite pirmyn.
 10. Perženkite lietimo barjerą. Einate į pasimatymą su mergina ir bijote paliesti net jos ranką, kol ji to nepadaro pirma? Tai geras įprotis, tačiau jis visai nepadeda jums romantiškuose reikaluose. Būkite žaismingas ir atminkite, kad prisilietimai prie su jumis bendraujančio žmogaus rodo, kad jis tikrai jus domina ir jums patinka. Todėl šiek tiek surizikuokite.
 11. Priverskite ją juoktis. Merginos visada mėgsta vaikinus, turinčius gerą humoro jausmą. Nesvarbu, ar esate sarkastiškas, ironiškas, tiesiog juokaukite. Ir atminkite, kad jei mergina negali su jumis kartu juoktis, ji nebus ta, su kuria galėsite praleisti daugiau laiko. Ir galbūt atvirkščiai – mergina, kurios iki šiol nepastebėjote, juoksis taip nuoširdžiai iš jūsų pokštų, kad suprasite atradęs tikrą sielos bičiulę.
 12. Padėkite kitiems. Tai gali būti ji, gali būti kas nors kitas, nesvarbu: palaikykite duris einantiems iš paskos, net jei jie ir tolėliau, padėkite nešantiems sunkius daiktus, parodykite kelią jo ieškantiems. Ir nesistenkite nieko apgauti – padėkite kitiems net tada, kai jos nėra šalia. Tai padės užsitarnauti jos akyse tikrai gero vaikino įspūdį.
 13. Atskirkite drauges. Jeigu susiradote daugybę draugių, bet ne merginą, nustokite investuoti savo laiką ir dėmesį į tą žmogų, kuris nenori būti jūsų antrąja puse. Skamba baisiai, tačiau tai padės išvengti blaškymosi ir pasimetimo jausmuose. Bandydamas sukelti jausmus širdyje tos, kuri jumis domisi kaip draugu, ne kaip vaikinu, blaškysitės veltui. Geriau likite gerais draugais ir daugiau dėmesio skirkite pasimatymams.
 14. Jeigu pastebėsite, kad merginos jumis domisi, tačiau staiga atšąla ir atsitraukia, nustokite skubėti ir reikalauti iš jų jausmų sau. Sulėtinkite tempą ir nė nemėginkite kiekvienos patinkančios merginos idealizuoti ar užkelti ant pjedestalo. Geriau susiraskite daugiau veiklos, kuri užpildytų jūsų dieną ir nekiltų pagundos jausmais atakuoti patinkančią silpnosios lyties atstovę.
 15. Būkite kantrus. Gyvenimas nesiklosto taip, kaip jūsų dienotvarkė, o ieškoma antroji pusė gali pasirodyti ir rytoj, ir po dvejų metų. Bet kuriuo atveju, kad ir kokio amžiaus būtumėte, santykiai visada įneš spalvų į jūsų pasaulį. Neverta stačia galva pulti ieškoti merginos, skubėti megzti rimtus santykius, nes vėliau tai gali sukelti skausmą abiems.

Prisiminkite, kad net jeigu ir nesusirasite antrosios pusės iki Kalėdų, visuomet vakarieniauti galite kartu su gerais bičiuliais arba iškeliauti į linksmą Kalėdų vakarėlį. Galbūt ten ir sutiksite savo tikrąją meilę?

Komentarai

 1. Sie patarimai mane labai ikvepe :) dar tokios muzikos klausiau tai isvis. Aciu uz puikius patarimus.

 2. Yra ir paprastesniu budu:)))

 3. ech… esu nevykelis ir nesugebesiu pasinaudoti nei vienu is siu tobulu patarimu.

 4. Baimė… vienintelis priešas tokiuose dalykuose…

 5. Skaitau ir juokiuosi, man jau seniai nulemta kad neturėsiu antros puses.

 6. visiska netiesa,lengviausia mergina susirasti mokykloje jei i ja dar kas nors eina jai tu eini i mokykla specialiai viena karta atsitrenk i ja toks metodas taikomas ne tik mokykloje arba pavizdziui gatveje pamatai grazi pana ir atsitrenki i ja paklausi jos arnieko neatsitiko ji atsakys ne,nieko o tu ar tikrai ji ,tikrai atsiprases kad sugaisinai ja pakvieti puodelio kavos paprasai nr ir i lov.
  geriau butu tai daryti kabinti mergina savaitgali nes tuomet niekas neeina i darba.

 7. ar galeciau tave pakviesti i pasimayma ?

 8. Šie patarimai geri, bet yra merginų, kurios nekreipia dėmesio į tai, kaip su jomis gražiai elgiamasi ir po kurio laiko jos gali atstumti vaikinus. Nepykit, aš tik išsakau savo nuomonę.

 9. Na man ziauriai nesiseka del santykiu nuolatos keiciu merginas nors pakvieciu mergina kavos ar taip kur nors nesvarbu ar ji tik drauge ar mano mergina bet visos buna neistikimos po puses metu ar dvieju komplimentus dalinu t.t ka reikia daryti kad mergina dominciau toks koks esu? kaip islaikyti ta viena patinkancia kuo ilgiau? Tiesiog jums patarciau daugiau drasos bei pasitikejimo savimi ir tikrai pavyks surasti ta drauge daugiau nk nereikia

 10. dar nebandziau noreciau susirast 9 -ete

 11. Man nesiseka su merginomis, nes dažnai nerandu bendros kalbos su jomis, arba per daug tyliu. Gal kas galite patart ka nors?

 12. Na ka zinau man tai nepadejo kiek besistenkaciau ieskoti paneles tai niekada nesiseka niekada turbut ir nesiseks liksiu senas bernas……………

 13. Galbūt ir neliksi vienas, tiesiog būk savimi. Gal tai tavo būsimajai merginai patiks :D. Bet ir man reiketu siokios tokios pagalbos…

 14. Vistiek, kad ir kaip darai jos draugauja su tokiais kurie ju nevertina :(

 15. Iš dalies tu teisus :|

 16. Manau reiktu isbandyt ta buda su “netyciniu” atsitrenkimu i mergina, gal pades :) heh to dar nebuvau bandes ;D

 17. Patarimai neblogi, bet esu baisus nevykelis ir kažin ar man pavyks…..

 18. Patarimai neblogi, bet esu baisus nevykelis ir kažin ar man pavyks…..

 19. AS JUMS PASAKYSIU 3 TAISYKLES KURIAS SUPRATAU BUDAMAS SU MERGINOM:

  1. VISADA BUKITE SAVIMI. TAI PIRMA IR PAGRINDINE TAISYKLE! Nes jei pradesite vaidinti ar apsimetineti, nieko gero is to nebus.

  2. JEI MERGINA JUS ATSTUMIA, PRIIMKITE TAI KAIP ISBANDYMA! NES GAL RYTOJ SUSIPAZINSITE SU TOKIA MERGINA, KURI PAMILS JUS VISAM GYVENIMUI.
  Niekada nedejuokite kad kazkokia mergina jus atstume, nes ji del jusu nesijaudina ir jus neturetumete sukt sau galvos. Suksit galvas kai kils klausimas: VESTI AR NEVESTI? :)

  3. KIEKVIENAS VYRAS IR KIEKVIENA MOTERIS TURI SAVO ANTRA PUSE, TIESIOG KARTAIS REIKIA LAIKO KAD SURASTUM, O KAI SURANDI NEBEPALEISTI. Todel tikras vyras kuris iesko merginos, visada pabandys uzkalbinti, nes jis juk vyras ir jis turi zengti pirma zingsni. Rizikuot baisu, bet pagalvokite ka uz rizika galite gauti :)

  Bent jau man visada padeda, kai pagalvoju, kad galeciau atsikelti ryte ir salia guletu man tobula mergina, del kurios galeciau padaryti viska. Tai neapsakomas jausmas kuri turi patirti kiekvienas vyrukas ;)

  Tikiuosi kazkam pagelbes. Sekmes visiems ;)

 20. noreciau 10 -ete susirast patarkit kaip

 21. labs nekoks vaikinas

 22. is tikruju mano manymu reiktu vyrams buti drasiems ir paklausti pirmiem o ne laukti kol mylima mergina paklaus(nes gali taip ir neatsitikti)nes merginos laukia kol kas nors paklaus.gali padeti ir rastelis(ar romantiska kortele penale)kad noretum susitikti kur nors mokykloje(gal prie spinteliu).Gali ir netycinis atsitrenkimas padet… :-) bet geriausia nusivesti i kokia kavine ir padovanot geliu(tada klaust). ;-)

 23. bendraukit ir rasit ;)

 
 • Telefonas: +370 659 25971
 • El.paštas: info@darnipora.lt
 • Skype: darnipora
 • © DarniPora.lt 2006-2008 - Visos teisės saugomos UAB "Darni pora"