Affiliate programa

Apie DarniPora.lt affiliate (partnerystės) programą

Ši partnerystės programa suteikia progą uždirbti komisinius už pardavimus, kuriuos įvykdys iš Jūsų svetainės nukreipti lankytojai. Užsiregistravę DarniPora.lt affiliate programoje, Jūs galėsite pasirinkti norimas reklamos priemones ir būdus bei patalpinti jas savo svetainėje. Kai nukreipti lankytojai pirks narystes mūsų Pažinčių svetainėje, jūs, priklausomai nuo jų išleistos sumos, uždirbsite komisinius nuo pardavimo.

Kiek galiu uždirbti dalyvaudamas DarniPora.lt affiliate programoje?

Siūlomi komisiniai yra 4,2 Lt. už vieną mokią registraciją. Taigi, jeigu iš Jūsų atsiųstų lankytojų užsiregistruos 100 žmonių, Jūs uždirbsite 420 litų.

Kodėl verta dalyvauti DarniPora.lt affiliate programoje?

DarniPora.lt yra viena didžiausių pažinčių svetainių Lietuvoje, siūlanti unikalią ir vienintelę pažinčių sistemą, paremta partnerių suderinamumo technika.

Kas ir kaip skaičiuoja pardavimus?

DarniPora.lt affiliate programos organizavimui ir vykdymui pasirinko Europos lyderį affiliate srityje – „TradeDoubler“. Pardavimai skaičiuojami ir fiksuojami pagal 19-oje šalių taikomus „TradeDoubler“ technologinius standartus. Komisinių apskaita yra skaidri – matysite kiekvieną mokią registraciją, kurią atliko iš Jūsų svetainės nukreiptas lankytojas.

Kokiais būdais galiu reklamuoti DarniPora.lt affiliate programą?

Komisiniai yra siūlomi už įvairiais būdais nukreiptų lankytojų įvykdytus pirkimus:

– Reklaminių skydelių (banerių) talpinimas svetainėje;
– Tekstinių nuorodų, tekstinės reklamos talpinimas svetainėje;
– Naujienlaiškių siuntimas savo svetainės nariams su specialia „TradeDoubler“ nuoroda pardavimų apskaitai;
– Pristatymai/straipsniai tinklaraščiuose ar svetainėse, skatinantys registruotis pažinčių svetainėje „DarniPora.lt“, įterpiant „TradeDoubler“ nuorodas arba reklamos skydelius;
– Kiti būdai.
Pastaba: Galimi tik teisėti skatinimo būdai. Kenkėjiškai brukama reklama ar kiti nekorektiški būdai nebus toleruojami ir tokiu būdu uždirbti komisiniai bus panaikinami. Taip pat draudžiama naudoti mūsų reklamos priemones tinklapiuose, kuriuose yra informacijos ar nuorodų į piratines ar falsifikuotas prekes, ir informacijos, pažeidžiančios LR teisės aktus.

Kaip pradėti talpinti reklamas?

1. Užsiregistruokite „TradeDoubler“ sistemoje adresu: http://www.tradedoubler.lt.
2. Prisijungę prie „TradeDoubler“ paieškoje suraskite DarniPora.lt programą: “DarniPora.lt – affiliate

programa“ ID: 153188
3. Paspaudę programos nuorodą, paprašykite leidimo dalyvauti joje.
Apie Jūsų tinklapio tinkamumą reklamai būsite informuoti elektroniniu laišku iš karto po Jūsų paraiškos peržiūrėjimo. Patvirtinimo atveju, gavę reklamos priemonių kodus, galėsite nedelsdami pradėti talpinti DarniPora.lt reklamą bei uždirbti komisinius!

Kontaktai

Klausimus, susijusius su DarniPora.lt affiliate programa, rašykite: support.lt@tradedoubler.com